OrcaScore
17

Verdediger

Ian Fray

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
29
1.909 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,19
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,60
Leeftijd24
Geboortedatum31 aug 2002
Lengte183 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€925K
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen25 / 19
Minuten1.606
Rating6,59
Doelpunten / Assists1 / 2
Schoten (op doel)11 (3)
Passes · nauwkeurigheid741 · 87%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen35 / 21
Gewonnen duels92 / 172
Succesvolle dribbels12
Gele kaarten / Rode kaarten7 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,03 / 1,29
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage9%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten6
Balcontacten1.115
Balverlies185
Bal afgepakt11
Gewonnen luchtduels11
Gewonnen grondduels81
Clearances31
Balveroveringen74
Fouten ondervonden34
Fouten gemaakt25
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)155,81
Topsnelheid (km/u)35,90
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten266
Rating6,53
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)4 (0)
Passes · nauwkeurigheid127 · 86%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen5 / 4
Gewonnen duels15 / 22
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,34 / 0,46
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten173
Balverlies23
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels12
Clearances5
Balveroveringen8
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten37
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid24 · 92%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen5 / 2
Gewonnen duels9 / 13
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten46
Balverlies6
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels8
Clearances0
Balveroveringen1
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval36
Techniek44
Tactiek43
Verdediging59
Creativiteit41

Kenmerken

Sterke punten

15

Nationaal elftal

  • Jamaica4 caps · 0 goals · debuut okt 2025

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Inter Miami CF – Charlotte FC – – –
2 nov 2026 New England Revolution – Inter Miami CF 1–2 90' 6.5
29 okt 2026 Inter Miami CF – FC Cincinnati 2–2 45' 6.8
25 okt 2026 New York Red Bulls – Inter Miami CF 2–0 24' 6.6
18 okt 2026 Atlanta United – Inter Miami CF 1–3 – –
15 okt 2026 Inter Miami CF – New York City FC 2–0 8' 6.1
11 okt 2026 Inter Miami CF – DC United 4–0 12' 7.3
13 sep 2026 Inter Miami CF – Nashville SC 2–2 66' 6.5
10 sep 2026 Chicago Fire – Inter Miami CF 1–1 90' 6.3
6 sep 2026 Inter Miami CF – Atlanta United 2–2 90' 6.3
30 aug 2026 Inter Miami CF – CF Montréal 7–1 86' 7.7
23 aug 2026 Inter Miami CF – Toronto FC 1–2 90' 6.4
20 aug 2026 Philadelphia Union – Inter Miami CF 2–2 90' 6.4
16 aug 2026 Nashville SC – Inter Miami CF 4–1 75' 6.0
13 aug 2026 Inter Miami CF – Club León 2–3 86' 6.6

Carrière en transfers

2 clubs · 2 transfers
  1. Transfer
  2. Miami Academy Naar: Inter Miami CF II
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)34
Gemiddelde rating6,63
Rating laatste wedstrijd6,52 nov 2026
Gemiste wedstrijden11 blessure geregistreerd
5 6 7 8 6,63 dec 2025 jul 2026 nov 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 6,8 6,6 6,1 7,3 6,5 6,3 6,3 7,7 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS Inter Miami CF 25 (19) 1.606 1 2 6,59
2026 Leagues Cup Inter Miami CF 3 (3) 266 0 1 6,53
2026 World Championship Qual., Inter-Confederation Jamaica 1 (0) 37 0 0 7,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS 2026 · percentiel onder verdedigers (139 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 86 Onderscheppingen 69 Clearances 5 Gewonnen luchtduels 28 Gewonnen duels 31 Passnauwkeurigheid 67 Progressieve balvoeringen 58 Rating 25

6 wedstrijden · 512 min

Ian Fray: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,29
86
Onderscheppingen / 90 min 1,58
69
Clearances / 90 min 1,41
5
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,70
28
Gewonnen duels 52,6%
31
Passnauwkeurigheid 89,8%
67
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,88
58
Rating 6,60
25

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?