OrcaScore
11

Middenvelder

Iago

  • Confiança
  • Brazil
  • 30 jaar
  • 177 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
26
1.435 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,06
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,86
Leeftijd30
Geboortedatum11 mrt 1996
Lengte177 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€185K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen18 / 12
Minuten1.061
Rating6,87
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)24 (6)
Passes · nauwkeurigheid413 · 73%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels88 / 251
Succesvolle dribbels21
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes13
Nauwkeurige voorzetten14
Gewonnen luchtduels1
Clearances2
Balveroveringen43
Fouten ondervonden23
Fouten gemaakt12
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten276
Rating6,83
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)5 (1)
Passes · nauwkeurigheid95 · 81%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels22 / 57
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage20%
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Gewonnen luchtduels1
Clearances1
Balveroveringen12
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt2
Buitenspel1
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 1
Minuten98
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval54
Techniek62
Tactiek31
Verdediging32
Creativiteit47

Kenmerken

Sterke punten

14

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
29 aug 2026 Ferroviária – Confiança 1–0 15' 6.4
23 aug 2026 Confiança – Anápolis FC 0–1 69' 7.0
17 aug 2026 Confiança – Maringá FC 1–1 76' 6.7
11 aug 2026 Paysandu SC – Confiança 2–1 19' 6.4
26 jul 2026 Confiança – AO Itabaiana 1–1 45' 6.6
13 jul 2026 Botafogo-PB – Confiança 2–0 44' 6.8
5 jul 2026 Confiança – Barra FC 1–2 64' 7.1
29 jun 2026 Ypiranga FC – Confiança 1–1 52' 6.2
23 jun 2026 Confiança – Guarani 2–0 66' 6.9
15 jun 2026 Volta Redonda – Confiança 1–0 90' 7.9
30 mei 2026 Floresta – Confiança 1–0 90' 7.7
25 mei 2026 Confiança – Figueirense 0–0 90' 6.3
19 mei 2026 Confiança – Maranhão AC 2–1 68' 6.6
15 mei 2026 Confiança – Grêmio 0–3 62' 6.9
11 mei 2026 Ituano – Confiança 1–0 82' 7.3

Carrière en transfers

13 clubs · 19 transfers
  1. Gratis transfer
  2. ABC Naar: Caxias
    Gratis transfer
  3. São Bento Naar: ABC
    Gratis transfer
  4. ASA Naar: São Bento
    Gratis transfer
  5. Santa Cruz Naar: ASA
    Gratis transfer
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. Gratis transfer
  8. Gratis transfer
  9. Gratis transfer
  10. CRB Naar: Confiança
    Terug van verhuur
  11. Confiança Naar: CRB
    Verhuur
  12. Terug van verhuur
  13. Verhuur
  14. CRB Naar: Confiança
    Terug van verhuur
  15. Confiança Naar: CRB
    Verhuur
  16. Transfer Niet bekendgemaakt
  17. Transfer Niet bekendgemaakt
  18. Terug van verhuur
  19. Verhuur

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série C Confiança 18 (12) 1.061 0 0 6,87
2026 Copa do Nordeste Confiança 4 (3) 276 1 0 6,83
2026 Copa do Brasil Confiança 4 (1) 98 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série C 2024 · percentiel onder middenvelders (195 spelers)

Vergelijken
50 xA 3 Sleutelpasses 2 Voltooide passes 28 Passnauwkeurigheid 32 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 73 Tackles + onderscheppingen 64 Rating 61

7 wedstrijden · 334 min

Iago: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
3
Sleutelpasses / 90 min 0,00
2
Voltooide passes / 90 min 19,1
28
Passnauwkeurigheid 77,2%
32
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 2,43
73
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,62
64
Rating 6,86
61

Hoe berekenen we dit?