OrcaScore
17

Aanvaller

Hoce Massunda

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
34
2.300 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,27
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,82
Leeftijd21
Geboortedatum19 jun 2005
Lengte180 cm
Gewicht–
Marktwaarde€130K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen26 / 22
Minuten1.786
Rating6,86
Doelpunten / Assists4 / 2
Schoten (op doel)39 (14)
Passes · nauwkeurigheid498 · 83%
Kansen gecreëerd29
Tackles / Onderscheppingen38 / 11
Gewonnen duels97 / 211
Succesvolle dribbels29
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,42 / 0,60
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage10%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes15
Nauwkeurige voorzetten11
Balcontacten898
Balverlies254
Bal afgepakt38
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels95
Clearances9
Balveroveringen92
Fouten ondervonden28
Fouten gemaakt17
Buitenspel6
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)152,99
Topsnelheid (km/u)34,39
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 4
Minuten376
Rating6,85
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid97 · 85%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen8 / 2
Gewonnen duels25 / 55
Succesvolle dribbels13
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,04
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten190
Balverlies63
Bal afgepakt9
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels23
Clearances3
Balveroveringen12
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten138
Rating6,20
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid13 · 62%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels5 / 20
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten42
Balverlies17
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels5
Clearances2
Balveroveringen6
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)15,90
Topsnelheid (km/u)33,43

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval56
Techniek50
Tactiek45
Verdediging44
Creativiteit48

Kenmerken

Sterke punten

25266

Zwakke punten

14

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Atlético Ottawa – Forge FC 2–2 – –
25 okt 2026 Pacific FC – Forge FC 1–1 90' 7.0
22 okt 2026 CF Montréal – Forge FC 3–5 32' 6.7
17 okt 2026 Atlético Ottawa – Forge FC 1–2 16' 6.6
8 okt 2026 Forge FC – Pacific FC 3–0 76' 7.2
3 okt 2026 Forge FC – Halifax Wanderers FC 3–3 – –
27 sep 2026 Vancouver FC – Forge FC 1–1 29' 6.8
20 sep 2026 Cavalry FC – Forge FC 1–1 73' 6.5
16 sep 2026 Forge FC – FC Supra Du Quebec 1–0 90' 6.3
13 sep 2026 Forge FC – Atlético Ottawa 3–0 72' 7.4
6 sep 2026 Forge FC – Inter Toronto 1–1 71' 7.3
2 sep 2026 FC Supra Du Quebec – Forge FC 1–1 56' 6.4
29 aug 2026 FC Supra Du Quebec – Forge FC 1–0 65' 6.7
23 aug 2026 Forge FC – Pacific FC 2–0 89' 7.0
20 aug 2026 Forge FC – FC Supra Du Quebec 3–2 75' 8.0

Carrière en transfers

1 club · 3 transfers
  1. Sigma Academy Naar: Forge
    Gratis transfer
  2. Forge Naar: Sigma Academy
    Terug van verhuur
  3. Sigma Academy Naar: Forge
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)34
Gemiddelde rating6,82
Rating laatste wedstrijd7,025 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,82 feb 2026 jul 2026 okt 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 6,7 6,6 7,2 6,8 6,5 6,3 7,4 7,3 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Canadian Premier League Forge FC 26 (22) 1.786 4 2 6,86
2026 Canadian Championship Forge FC 6 (4) 376 0 1 6,85
2026 CONCACAF Champions Cup Forge FC 2 (2) 138 0 0 6,20

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Canadian Premier League 2026 · percentiel onder aanvallers (16 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 53 xG 25 Schoten 34 xA 34 Sleutelpasses 28 Succesvolle dribbels 84 Gewonnen luchtduels 22 Rating 84

7 wedstrijden · 474 min

Hoce Massunda: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,38
53
xG / 90 min 0,00
25
Schoten / 90 min 1,71
34
xA / 90 min 0,00
34
Sleutelpasses / 90 min 0,76
28
Succesvolle dribbels / 90 min 2,28
84
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,19
22
Rating 7,10
84

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?