OrcaScore
7

Middenvelder

Henry Vaca

  • Club Aurora
  • Bolivia
  • 28 jaar
  • 166 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
26
1.121 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,48
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,83
Leeftijd28
Geboortedatum26 jan 1998
Lengte166 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€210K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 3
Minuten279
Rating7,07
Doelpunten / Assists2 / 1
Schoten (op doel)17 (8)
Passes · nauwkeurigheid94 · 82%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels17 / 42
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage12%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes15
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten170
Balverlies46
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels16
Clearances0
Balveroveringen15
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt9
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen14 / 4
Minuten611
Rating6,72
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)31 (13)
Passes · nauwkeurigheid190 · 77%
Kansen gecreëerd11
Tackles / Onderscheppingen11 / 0
Gewonnen duels35 / 76
Succesvolle dribbels12
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists3,91 / 0,46
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage3%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat3
Nauwkeurige lange passes26
Nauwkeurige voorzetten6
Balcontacten367
Balverlies124
Bal afgepakt17
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels35
Clearances2
Balveroveringen21
Fouten ondervonden12
Fouten gemaakt8
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 3
Minuten231
Rating6,78
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)4 (4)
Passes · nauwkeurigheid38 · 76%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen4 / 0
Gewonnen duels16 / 38
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage25%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten92
Balverlies37
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels16
Clearances0
Balveroveringen9
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt9
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval54
Techniek50
Tactiek41
Verdediging38
Creativiteit46

Kenmerken

Sterke punten

13

Nationaal elftal

  • Bolivia26 caps · 1 goals · debuut sep 2018

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Oriente Petrolero – Club Aurora 1–1 70' 7.8
26 okt 2026 Club Aurora – CD Real Tomayapo 1–0 61' 6.5
21 okt 2026 Club Independiente Petrolero – Club Aurora 4–0 25' 6.8
17 okt 2026 CDT Real Oruro – Club Aurora 1–0 45' 6.5
12 okt 2026 Club Aurora – Nacional Potosí 2–2 31' 6.7
3 okt 2026 Real Potosí – Club Aurora 1–1 45' 6.6
30 sep 2026 Club Aurora – CD San Antonio 2–2 45' 6.6
20 sep 2026 Club Aurora – Club FC Universitario 4–2 45' 9.0
16 sep 2026 Guabirá – Club Aurora 3–1 65' 6.7
12 sep 2026 CD San Antonio – Club Aurora 0–2 62' 6.1
9 sep 2026 Club Aurora – Real Potosí 1–0 45' 6.5
6 sep 2026 Club Aurora – GV San José 3–0 28' 6.5
2 sep 2026 Club FC Universitario – Club Aurora 1–1 45' 7.5
27 aug 2026 Club Always Ready – Club Aurora 2–2 13' 6.7
23 aug 2026 Club Aurora – Real Potosí 0–0 17' 6.9

Carrière en transfers

8 clubs · 15 transfers
  1. Zonder club Naar: Club Aurora
    Transfer
  2. Oriente Naar: Zonder club
    Transfer
  3. Gratis transfer
  4. Bolívar Naar: Zonder club
    Transfer
  5. Gratis transfer
  6. Gratis transfer
  7. Transfer Niet bekendgemaakt
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Terug van verhuur
  13. Verhuur
  14. Transfer Niet bekendgemaakt
  15. Calleja Naar: O'Higgins
    Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)28
Gemiddelde rating6,85
Rating laatste wedstrijd7,831 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,85 nov 2025 aug 2026 okt 2026 7,8

Laatste 10 wedstrijden

7,8 6,5 6,8 6,5 6,7 6,6 6,6 9,0 6,7 6,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 División Profesional Club Aurora 14 (4) 611 1 0 6,72
2026 Copa Bolivia Club Aurora 7 (3) 279 2 1 7,07
2026 World Cup Qual. CONMEBOL Bolivia 5 (3) 231 1 1 6,78

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

División Profesional 2024 · percentiel onder middenvelders (169 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 74 Voltooide passes 48 Passnauwkeurigheid 60 Progressieve balvoeringen 41 Succesvolle dribbels 96 Tackles + onderscheppingen 16 Rating 73

19 wedstrijden · 910 min

Henry Vaca: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,78
74
Voltooide passes / 90 min 25,5
48
Passnauwkeurigheid 81,9%
60
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
41
Succesvolle dribbels / 90 min 1,98
96
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,19
16
Rating 6,96
73

Hoe berekenen we dit?