OrcaScore
33

Middenvelder

Héctor Cuellar

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
16
1.235 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,22
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,90
Leeftijd26
Geboortedatum16 aug 2000
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 9
Minuten678
Rating6,83
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)7 (2)
Passes · nauwkeurigheid435 · 89%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels47 / 91
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage14%
Nauwkeurige lange passes17
Nauwkeurige voorzetten1
Gewonnen luchtduels8
Clearances33
Balveroveringen72
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Clean sheets2
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 6
Minuten498
Rating6,95
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)10 (2)
Passes · nauwkeurigheid331 · 91%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen10 / 6
Gewonnen duels20 / 48
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage10%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes33
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten403
Balverlies51
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels17
Clearances3
Balveroveringen38
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt13
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten59
Rating7,20
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid30 · 93%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 2
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten37
Balverlies3
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels0
Clearances4
Balveroveringen4
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval49
Techniek53
Tactiek52
Verdediging57
Creativiteit49

Kenmerken

Sterke punten

1325

Zwakke punten

18

Nationaal elftal

  • Bolivia28 caps · 0 goals · debuut aug 2023

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
30 okt 2026 FC CSKA 1948 Sofia – FK Spartak Varna 6–1 90' 7.8
23 okt 2026 FC CSKA 1948 Sofia – Botev Plovdiv 4–0 90' 7.3
11 okt 2026 FC CSKA 1948 Sofia – CSKA Sofia 2–3 90' 6.3
1 okt 2026 Argentina – Bolivia 4–0 83' 6.2
27 sep 2026 Bolivia – Paraguay 0–2 – –
18 sep 2026 Slavia Sofia – FC CSKA 1948 Sofia 1–2 46' 6.6
12 sep 2026 FC CSKA 1948 Sofia – FK Dunav Ruse 2–1 90' 7.0
5 sep 2026 Levski Sofia – FC CSKA 1948 Sofia 1–0 90' 6.7
28 aug 2026 FC CSKA 1948 Sofia – Lokomotiv Plovdiv 2–0 90' 7.1
23 aug 2026 FK Septemvri Sofia – FC CSKA 1948 Sofia 1–0 46' 6.3
14 aug 2026 FC CSKA 1948 Sofia – Cherno More Varna 4–1 – –
11 aug 2026 FC CSKA 1948 Sofia – Panathinaikos FC 1–2 101' 7.5
5 aug 2026 Panathinaikos FC – FC CSKA 1948 Sofia 1–1 74' 6.7
31 jul 2026 FC CSKA 1948 Sofia – Arda Kardzhali 2–1 – –
28 jul 2026 FC CSKA 1948 Sofia – FC Spartak Trnava 5–3 – –

Carrière en transfers

4 clubs · 3 transfers · totale transfersom 200k €
  1. Transfer 200k €
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 30 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)30
Gemiddelde rating6,96
Rating laatste wedstrijd7,323 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,96 nov 2025 mei 2026 okt 2026 7,3

Laatste 10 wedstrijden

7,3 6,3 6,2 6,6 7,0 6,7 7,1 6,3 7,5 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Parva Liga FC CSKA 1948 Sofia 9 (9) 678 1 1 6,83
2026 División Profesional Club Always Ready 6 (6) 498 1 0 6,95
2026 World Championship Qual., Inter-Confederation Bolivia 1 (1) 59 0 0 7,20

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

División Profesional 2024 · percentiel onder middenvelders (169 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 65 Voltooide passes 100 Passnauwkeurigheid 97 Progressieve balvoeringen 83 Succesvolle dribbels 61 Tackles + onderscheppingen 97 Rating 89

35 wedstrijden · 2.825 min

Héctor Cuellar: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,56
65
Voltooide passes / 90 min 48,7
100
Passnauwkeurigheid 88,0%
97
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,03
83
Succesvolle dribbels / 90 min 0,80
61
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,76
97
Rating 7,15
89

Hoe berekenen we dit?