OrcaScore
47

Verdediger

Harvey St Clair

  • FC Tulsa
  • Scotland
  • 28 jaar
  • 183 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
1.045 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,09
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,66
Leeftijd28
Geboortedatum13 okt 1998
Lengte183 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€180K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 9
Minuten745
Rating6,74
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)8 (2)
Passes · nauwkeurigheid264 · 69%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen15 / 5
Gewonnen duels36 / 73
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,04 / 0,30
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes19
Nauwkeurige voorzetten8
Balcontacten449
Balverlies145
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels29
Clearances15
Balveroveringen34
Fouten ondervonden12
Fouten gemaakt15
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)69,82
Topsnelheid (km/u)35,66
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten300
Rating6,37
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid74 · 65%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels10 / 28
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten127
Balverlies48
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels8
Clearances2
Balveroveringen17
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt11
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval42
Techniek43
Tactiek41
Verdediging54
Creativiteit44

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 Sacramento Republic FC – FC Tulsa 1–0 76' 6.7
19 jul 2026 FC Tulsa – El Paso Locomotive FC 1–0 63' 7.4
12 jul 2026 Birmingham Legion FC – FC Tulsa 3–1 90' 6.5
21 jun 2026 FC Tulsa – Colorado Springs Switchbacks FC 1–2 90' 6.5
18 jun 2026 FC Tulsa – Monterey Bay FC 2–0 79' 7.4
14 jun 2026 Charleston Battery – FC Tulsa 5–1 23' 6.2
7 jun 2026 FC Tulsa – San Antonio FC 1–2 1' –
31 mei 2026 Las Vegas Lights – FC Tulsa 0–0 9' 6.7
30 apr 2026 El Paso Locomotive FC – FC Tulsa 1–4 – –
26 apr 2026 FC Tulsa – One Knoxville SC 3–4 45' 6.8
19 apr 2026 Oakland Roots – FC Tulsa 1–1 45' 6.4
16 apr 2026 St.Louis City – FC Tulsa 4–0 90' 6.3
12 apr 2026 FC Tulsa – Orange County SC 0–1 90' 6.8
2 apr 2026 San Antonio FC – FC Tulsa 0–1 120' 6.4
29 mrt 2026 FC Tulsa – Phoenix Rising FC 1–1 90' 7.2

Carrière en transfers

7 clubs · 11 transfers
  1. Zonder club Naar: FC Tulsa
    Transfer
  2. Venezia Naar: Zonder club
    Transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)16
Gemiddelde rating6,66
Rating laatste wedstrijd6,72 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,66 mrt 2026 apr 2026 nov 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 7,4 6,5 6,5 7,4 6,2 6,7 6,8 6,4 6,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 USL Championship FC Tulsa 11 (9) 745 0 0 6,74
2026 US Open Cup FC Tulsa 3 (3) 300 1 0 6,37

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

USL Championship 2024 · percentiel onder verdedigers (156 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 96 Onderscheppingen 63 Clearances 25 Gewonnen luchtduels 15 Gewonnen duels 12 Passnauwkeurigheid 14 Progressieve balvoeringen 50 Rating 32

27 wedstrijden · 1.670 min

Harvey St Clair: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,75
96
Onderscheppingen / 90 min 1,19
63
Clearances / 90 min 2,21
25
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,92
15
Gewonnen duels 49,4%
12
Passnauwkeurigheid 74,4%
14
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 6,78
32

Hoe berekenen we dit?