OrcaScore
9

Aanvaller

Harry Leonard

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
18
1.512 min
Doelpunten
9
G+A per 90 min: 0,65
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,92
Leeftijd22
Geboortedatum9 dec 2003
Lengte184 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,6M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 13
Minuten1.144
Rating6,75
Doelpunten / Assists3 / 1
Schoten (op doel)47 (14)
Passes · nauwkeurigheid155 · 74%
Kansen gecreëerd16
Tackles / Onderscheppingen5 / 1
Gewonnen duels64 / 165
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists7,13 / 1,14
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist7
Afrondingspercentage6%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat4
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten340
Balverlies96
Bal afgepakt14
Gewonnen luchtduels31
Gewonnen grondduels33
Clearances17
Balveroveringen18
Fouten ondervonden21
Fouten gemaakt9
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)116,29
Topsnelheid (km/u)34,44
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten126
Rating7,75
Doelpunten / Assists2 / 1
Schoten (op doel)10 (3)
Passes · nauwkeurigheid11 · 73%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels7 / 16
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage20%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten30
Balverlies4
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels4
Clearances0
Balveroveringen3
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten242
Rating7,10
Doelpunten / Assists4 / 0
Schoten (op doel)16 (8)
Passes · nauwkeurigheid34 · 44%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels8 / 34
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists2,36 / 0,16
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage25%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten90
Balverlies38
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels3
Clearances4
Balveroveringen6
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt3
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval64
Techniek51
Tactiek46
Verdediging30
Creativiteit44

Kenmerken

Zwakke punten

146

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Peterborough United – Luton Town 0–2 90' 7.3
24 okt 2026 Bromley – Peterborough United 1–1 90' 6.3
20 okt 2026 Huddersfield Town – Peterborough United 4–1 90' 7.3
17 okt 2026 Peterborough United – Burton Albion 2–2 82' 7.0
10 okt 2026 Leicester City – Peterborough United 1–3 78' 7.7
6 okt 2026 Peterborough United – Ipswich Town U21 4–1 68' 8.9
26 sep 2026 Stockport County – Peterborough United 1–0 90' 6.2
22 sep 2026 Peterborough United – Colchester United 3–1 58' 6.6
19 sep 2026 Peterborough United – Doncaster Rovers 0–2 90' 6.4
15 sep 2026 Peterborough United – Barnsley 10–9 90' 7.8
12 sep 2026 Milton Keynes Dons – Peterborough United 1–1 90' 7.0
5 sep 2026 Peterborough United – Sheffield Wednesday 1–2 90' 6.0
1 sep 2026 Peterborough United – Stevenage 0–0 84' 6.0
29 aug 2026 Blackpool – Peterborough United 4–0 90' 6.5
25 aug 2026 Watford – Peterborough United 1–5 65' 7.4

Carrière en transfers

3 clubs · 2 transfers · totale transfersom 1.2M €
  1. Transfer 1.2M €
  2. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)51
Gemiddelde rating6,88
Rating laatste wedstrijd7,331 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,88 nov 2025 apr 2026 okt 2026 7,3

Laatste 10 wedstrijden

7,3 6,3 7,3 7,0 7,7 8,9 6,2 6,6 6,4 7,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Peterborough United 13 (13) 1.144 3 1 6,75
2026 EFL Cup Peterborough United 3 (3) 242 4 0 7,10
2026 Football League Trophy Peterborough United 2 (2) 126 2 1 7,75

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2026 · percentiel onder aanvallers (53 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 29 xG 75 Schoten 82 xA 33 Sleutelpasses 52 Succesvolle dribbels 76 Gewonnen luchtduels 59 Rating 12

7 wedstrijden · 624 min

Harry Leonard: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,14
29
xG / 90 min 0,46
75
Schoten / 90 min 3,32
82
xA / 90 min 0,04
33
Sleutelpasses / 90 min 1,15
52
Succesvolle dribbels / 90 min 0,87
76
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,59
59
Rating 6,51
12

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?