OrcaScore
14

Verdediger

Harley Mills

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
18
1.522 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,30
Assists
5
Gemiddelde beoordeling
7,07
Leeftijd21
Geboortedatum3 nov 2005
Lengte179 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€155K
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 11
Minuten982
Rating6,96
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)9 (1)
Passes · nauwkeurigheid573 · 71%
Kansen gecreëerd14
Tackles / Onderscheppingen32 / 10
Gewonnen duels59 / 97
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,30 / 1,37
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes46
Nauwkeurige voorzetten17
Balcontacten932
Balverlies268
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels11
Gewonnen grondduels48
Clearances27
Balveroveringen56
Fouten ondervonden15
Fouten gemaakt11
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)113,72
Topsnelheid (km/u)35,05
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating7,15
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid145 · 79%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen2 / 3
Gewonnen duels8 / 16
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten198
Balverlies49
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels5
Clearances4
Balveroveringen11
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten360
Rating7,35
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)5 (0)
Passes · nauwkeurigheid189 · 65%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen7 / 5
Gewonnen duels25 / 41
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,14 / 0,78
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes13
Nauwkeurige voorzetten6
Balcontacten334
Balverlies102
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels17
Clearances23
Balveroveringen23
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval42
Techniek50
Tactiek42
Verdediging61
Creativiteit50

Kenmerken

Sterke punten

159

Zwakke punten

13

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
7 nov 2026 Peterborough United – Reading 0–5 81' 6.2
31 okt 2026 Peterborough United – Luton Town 0–2 72' 6.3
27 okt 2026 Bradford City – Peterborough United 2–0 90' 6.7
24 okt 2026 Bromley – Peterborough United 1–1 90' 7.6
20 okt 2026 Huddersfield Town – Peterborough United 4–1 61' 7.6
17 okt 2026 Peterborough United – Burton Albion 2–2 90' 6.8
10 okt 2026 Leicester City – Peterborough United 1–3 90' 8.2
6 okt 2026 Peterborough United – Ipswich Town U21 4–1 90' 6.8
26 sep 2026 Stockport County – Peterborough United 1–0 90' 6.5
22 sep 2026 Peterborough United – Colchester United 3–1 90' 7.5
19 sep 2026 Peterborough United – Doncaster Rovers 0–2 90' 6.8
15 sep 2026 Peterborough United – Barnsley 10–9 90' 7.6
12 sep 2026 Milton Keynes Dons – Peterborough United 1–1 39' 6.9
5 sep 2026 Peterborough United – Sheffield Wednesday 1–2 90' 7.3
1 sep 2026 Peterborough United – Stevenage 0–0 90' 7.5

Carrière en transfers

3 clubs · 3 transfers
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 7 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)33
Gemiddelde rating6,92
Rating laatste wedstrijd6,331 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,92 dec 2025 aug 2026 okt 2026 6,3

Laatste 10 wedstrijden

6,3 6,7 7,6 7,6 6,8 8,2 6,8 6,5 7,5 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Peterborough United 12 (11) 982 0 1 6,96
2026 EFL Cup Peterborough United 4 (4) 360 0 2 7,35
2026 Football League Trophy Peterborough United 2 (2) 180 0 2 7,15

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2026 · percentiel onder verdedigers (90 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 68 Onderscheppingen 14 Clearances 5 Gewonnen luchtduels 5 Gewonnen duels 48 Passnauwkeurigheid 44 Progressieve balvoeringen 68 Rating 47

6 wedstrijden · 489 min

Harley Mills: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,02
68
Onderscheppingen / 90 min 0,55
14
Clearances / 90 min 2,21
5
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,92
5
Gewonnen duels 59,5%
48
Passnauwkeurigheid 75,5%
44
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,92
68
Rating 6,83
47

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?