OrcaScore
9

Aanvaller

Haris Tabaković

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
16
1.065 min
Doelpunten
9
G+A per 90 min: 0,76
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,84
Leeftijd32
Geboortedatum20 jun 1994
Lengte196 cm
Gewicht90 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€3,6M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 8
Minuten692
Rating7,02
Doelpunten / Assists7 / 0
Schoten (op doel)27 (11)
Passes · nauwkeurigheid140 · 79%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels20 / 49
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists5,96 / 0,37
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist6
Afrondingspercentage26%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten242
Balverlies65
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels12
Clearances10
Balveroveringen8
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt9
Buitenspel8
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)64,80
Topsnelheid (km/u)35,57
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten268
Rating6,58
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid46 · 80%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels9 / 19
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,07 / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage50%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten72
Balverlies20
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels5
Clearances3
Balveroveringen3
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt4
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)27,58
Topsnelheid (km/u)34,54
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten105
Rating6,50
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid24 · 75%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels5 / 22
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage50%
Kopgoals0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels3
Clearances5
Balveroveringen4
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel1

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval72
Techniek52
Tactiek49
Verdediging27
Creativiteit47

Kenmerken

Sterke punten

125

Zwakke punten

1514

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
14 nov 2026 Sweden – Bosnia & Herzegovina – – –
8 nov 2026 SK Sturm Graz – Red Bull Salzburg – – –
5 nov 2026 RSC Anderlecht – Red Bull Salzburg – – –
1 nov 2026 Red Bull Salzburg – SC Austria Lustenau 5–1 90' 5.7
28 okt 2026 Schwarz-Weiß Bregenz – Red Bull Salzburg 2–3 15' 6.0
25 okt 2026 LASK – Red Bull Salzburg 1–3 83' 9.5
22 okt 2026 NK Celje – Red Bull Salzburg 2–2 90' 6.4
18 okt 2026 Red Bull Salzburg – SCR Altach 3–0 80' 6.7
15 okt 2026 Red Bull Salzburg – AC Milan 0–4 73' 6.6
10 okt 2026 Grazer AK 1902 – Red Bull Salzburg 0–0 36' 6.2
5 okt 2026 Bosnia & Herzegovina – Poland 1–0 78' 6.4
2 okt 2026 Bosnia & Herzegovina – Sweden 1–1 27' 6.6
28 sep 2026 Romania – Bosnia & Herzegovina 2–4 74' 6.9
25 sep 2026 Poland – Bosnia & Herzegovina 0–0 89' 6.4
20 sep 2026 Red Bull Salzburg – SK Sturm Graz 3–0 90' 6.7

Carrière en transfers

12 clubs · 13 transfers · totale transfersom 8.5M €
  1. Transfer 5M €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer 3M €
  5. Transfer 500k €
  6. Gratis transfer
  7. Gratis transfer
  8. DVSC Naar: DVTK
    Gratis transfer
  9. Gratis transfer
  10. Gratis transfer
  11. Terug van verhuur
  12. Verhuur
  13. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)44
Gemiddelde rating6,71
Rating laatste wedstrijd5,71 nov 2026
Gemiste wedstrijden02 blessures geregistreerd
4 5 6 7 8 9 10 6,71 dec 2025 mei 2026 nov 2026 5,7

Laatste 10 wedstrijden

5,7 6,0 9,5 6,4 6,7 6,6 6,2 6,4 6,6 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Austrian Bundesliga Red Bull Salzburg 10 (8) 692 7 0 7,02
2026 UEFA Nations League Bosnia & Herzegovina 4 (3) 268 1 0 6,58
2026 UEFA Europa League Red Bull Salzburg 3 (3) 253 1 0 6,70
2026 ÖFB Cup Red Bull Salzburg 2 (1) 105 1 0 6,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Bundesliga 2024 · percentiel onder aanvallers (89 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 52 xG 67 Schoten 83 xA 32 Sleutelpasses 35 Succesvolle dribbels 21 Gewonnen luchtduels 95 Rating 26

22 wedstrijden · 817 min

Haris Tabaković: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,33
52
xG / 90 min 0,37
67
Schoten / 90 min 3,30
83
xA / 90 min 0,10
32
Sleutelpasses / 90 min 0,99
35
Succesvolle dribbels / 90 min 0,44
21
Gewonnen luchtduels / 90 min 4,96
95
Rating 6,75
26

Hoe berekenen we dit?