OrcaScore
15

Verdediger

Hannah Coan

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
9
776 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,78
Leeftijd25
Geboortedatum13 apr 2001
Lengte–
Gewicht–

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten236
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid160 · 89%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels22 / 32
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels4
Clearances3
Balveroveringen29
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 6
Minuten540
Rating6,82
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid436 · 89%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen8 / 9
Gewonnen duels17 / 31
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,50
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes19
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten506
Balverlies57
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels11
Clearances28
Balveroveringen20
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval34
Techniek44
Tactiek50
Verdediging64
Creativiteit37

Kenmerken

Sterke punten

1525

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Nottingham Forest – Burnley FC Women 4–0 90' 7.3
25 okt 2026 Nottingham Forest – Newcastle United WFC 2–2 90' 6.6
18 okt 2026 Sheffield United Women – Nottingham Forest 4–2 93' 6.6
4 okt 2026 Nottingham Forest – Burnley FC Women 2–0 90' 7.8
27 sep 2026 Southampton FC Women – Nottingham Forest 1–1 90' 6.7
23 sep 2026 Nottingham Forest – Aston Villa 0–2 49' 6.2
20 sep 2026 Durham W.F.C. – Nottingham Forest 1–2 90' 6.3
13 sep 2026 Nottingham Forest – Watford FC Women 2–2 90' 6.6
6 sep 2026 Ipswich Town Women – Nottingham Forest 1–1 90' 6.9
2 mei 2026 Crystal Palace – Portsmouth Women 6–1 25' 7.0
26 apr 2026 Portsmouth Women – Nottingham Forest 0–1 90' 6.7
28 mrt 2026 Sheffield United Women – Portsmouth Women 2–1 90' 6.5
22 mrt 2026 Portsmouth Women – Sunderland AFC Women 0–1 90' 7.0
15 mrt 2026 Portsmouth Women – Bristol City WFC 2–2 90' 7.0
11 mrt 2026 Charlton Athletic WFC – Portsmouth Women 0–2 90' 7.0

Carrière en transfers

2 clubs · 1 transfer
  1. Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 3 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)22
Gemiddelde rating6,81
Rating laatste wedstrijd7,31 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,81 dec 2025 apr 2026 nov 2026 7,3

Laatste 10 wedstrijden

7,3 6,6 6,6 7,8 6,7 6,2 6,3 6,6 6,9 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Women's Super League 2 Nottingham Forest 6 (6) 540 0 0 6,82
2026 FA Women's League Cup Nottingham Forest 3 (2) 236 0 0 6,70

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Women's Super League 2 2026 · percentiel onder verdedigers (45 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 41 Onderscheppingen 38 Clearances 68 Gewonnen luchtduels 53 Gewonnen duels 61 Passnauwkeurigheid 99 Progressieve balvoeringen 12 Rating 57

5 wedstrijden · 450 min

Hannah Coan: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,60
41
Onderscheppingen / 90 min 1,20
38
Clearances / 90 min 4,40
68
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,20
53
Gewonnen duels 58,6%
61
Passnauwkeurigheid 88,0%
99
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
12
Rating 6,86
57

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?