OrcaScore
20

Middenvelder

Hakan Çalhanoğlu

  • Inter
  • Türkiye
  • 32 jaar
  • 178 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
770 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,35
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,25
Leeftijd32
Geboortedatum8 feb 1994
Lengte178 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€16,7M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 5
Minuten404
Rating7,35
Doelpunten / Assists3 / 0
Schoten (op doel)9 (4)
Passes · nauwkeurigheid394 · 91%
Kansen gecreëerd19
Tackles / Onderscheppingen11 / 6
Gewonnen duels15 / 34
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists1,12 / 1,30
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien2
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes21
Nauwkeurige voorzetten10
Balcontacten475
Balverlies64
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels13
Clearances1
Balveroveringen33
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)50,79
Topsnelheid (km/u)31,62
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten186
Rating6,87
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)7 (1)
Passes · nauwkeurigheid149 · 91%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen2 / 3
Gewonnen duels7 / 12
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,41 / 0,56
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten184
Balverlies24
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels7
Clearances0
Balveroveringen9
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)25,27
Topsnelheid (km/u)30,28
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating7,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)11 (2)
Passes · nauwkeurigheid191 · 88%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels7 / 16
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,41 / 0,69
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten228
Balverlies32
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels5
Clearances4
Balveroveringen13
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)23,02
Topsnelheid (km/u)30,45

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval74
Techniek76
Tactiek69
Verdediging63
Creativiteit82

Kenmerken

Sterke punten

2713

Nationaal elftal

  • Türkiye108 caps · 22 goals · debuut sep 2013

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Inter – Como – – –
3 nov 2026 Feyenoord – Inter – – –
31 okt 2026 AC Milan – Inter 3–1 72' 6.8
28 okt 2026 Venezia – Inter 0–2 45' 6.5
25 okt 2026 Inter – Fiorentina 2–1 78' 7.8
21 okt 2026 Inter – Shakhtar Donetsk 1–0 59' 7.4
17 okt 2026 Bologna – Inter 1–3 11' 6.7
13 okt 2026 Inter – Club Brugge KV 3–4 67' 6.1
10 okt 2026 Inter – Parma 3–0 61' 7.9
8 sep 2026 Real Madrid – Inter 2–1 60' 7.1
5 sep 2026 Inter – SSC Napoli 3–2 18' 7.1
30 aug 2026 Cagliari – Inter 0–1 65' 8.0
22 aug 2026 Inter – Monza 4–1 54' 8.0
15 aug 2026 Inter – Real Betis 1–0 45' 7.4
8 aug 2026 Juventus – Inter 1–2 45' 6.8

Carrière en transfers

6 clubs · 7 transfers · totale transfersom 41.1M €
  1. Milan Naar: Inter
    Gratis transfer
  2. Transfer 23.3M €
  3. HSV Naar: Leverkusen
    Transfer 15.3M €
  4. Karlsruhe Naar: HSV
    Terug van verhuur
  5. HSV Naar: Karlsruhe
    Verhuur
  6. Karlsruhe Naar: HSV
    Transfer 2.5M €
  7. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)40
Gemiddelde rating7,35
Rating laatste wedstrijd6,831 okt 2026
Gemiste wedstrijden138 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,35 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 6,5 7,8 7,4 6,7 6,1 7,9 7,1 7,1 8,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie A Inter 8 (5) 404 3 0 7,35
2026 UEFA Champions League Inter 3 (3) 186 0 0 6,87
2026 FIFA World Cup Türkiye 2 (2) 180 0 0 7,40

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Champions League 2025 · percentiel onder middenvelders (227 spelers)

Vergelijken
50 xA 87 Sleutelpasses 85 Voltooide passes 97 Passnauwkeurigheid 91 Progressieve balvoeringen 11 Succesvolle dribbels 15 Tackles + onderscheppingen 65 Rating 98

6 wedstrijden · 338 min

Hakan Çalhanoğlu: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,27
87
Sleutelpasses / 90 min 2,13
85
Voltooide passes / 90 min 75,4
97
Passnauwkeurigheid 91,3%
91
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
11
Succesvolle dribbels / 90 min 0,27
15
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,93
65
Rating 7,52
98

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?