OrcaScore
50

Aanvaller

Güven Yalçın

  • Kasımpaşa
  • Türkiye
  • 27 jaar
  • 184 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
495 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,36
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,79
Leeftijd27
Geboortedatum18 jan 1999
Lengte184 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,1M
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 6
Minuten495
Rating6,79
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)11 (2)
Passes · nauwkeurigheid131 · 63%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen9 / 2
Gewonnen duels30 / 59
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,66 / 0,67
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage18%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten234
Balverlies87
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels23
Clearances5
Balveroveringen30
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt6
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)58,19
Topsnelheid (km/u)34,98
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval63
Techniek52
Tactiek51
Verdediging32
Creativiteit44

Nationaal elftal

  • Türkiye3 caps · 0 goals · debuut mei 2019

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Kasımpaşa – Beşiktaş JK 2–2 24' 6.8
29 okt 2026 Kasımpaşa – Çorluspor 1947 3–1 – –
24 okt 2026 Eyüpspor – Kasımpaşa 0–1 11' 6.6
18 okt 2026 Kasımpaşa – Samsunspor 4–1 8' 6.4
9 okt 2026 Galatasaray – Kasımpaşa 3–1 57' 6.3
18 sep 2026 Kasımpaşa – Konyaspor 0–0 90' 6.7
13 sep 2026 Gençlerbirliği – Kasımpaşa 1–2 29' 7.2
6 sep 2026 Kasımpaşa – Amedspor 2–2 90' 8.2
30 aug 2026 Başakşehir FK – Kasımpaşa 1–1 45' 6.6
22 aug 2026 Çorum FK – Kasımpaşa 0–1 59' 6.8
15 aug 2026 Kasımpaşa – Trabzonspor 1–1 82' 6.3
8 aug 2026 Kasımpaşa – Samsunspor 3–0 – –
16 mei 2026 Fatih Karagümrük – Alanyaspor 2–1 8' 6.3
9 mei 2026 Alanyaspor – Kayserispor 3–1 12' 6.7
3 mei 2026 Antalyaspor – Alanyaspor 0–0 61' 5.9

Carrière en transfers

8 clubs · 10 transfers · totale transfersom 150k €
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Arouca Naar: Genoa
    Terug van verhuur
  4. Genoa Naar: Arouca
    Verhuur
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Gratis transfer
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Transfer 150k €

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 6 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)31
Gemiddelde rating6,69
Rating laatste wedstrijd6,46 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,69 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 6,8 6,6 6,4 6,3 6,7 7,2 8,2 6,6 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Trendyol Süper Lig Kasımpaşa 11 (6) 503 2 0 6,76
2026 Türkiye Kupası Kasımpaşa – – 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Trendyol Süper Lig 2026 · percentiel onder middenvelders (70 spelers)

Vergelijken
50 xA 75 Sleutelpasses 58 Voltooide passes 2 Passnauwkeurigheid 2 Progressieve balvoeringen 34 Succesvolle dribbels 79 Tackles + onderscheppingen 55 Rating 76

5 wedstrijden · 313 min

Güven Yalçın: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,16
75
Sleutelpasses / 90 min 1,44
58
Voltooide passes / 90 min 15,8
2
Passnauwkeurigheid 66,3%
2
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,86
34
Succesvolle dribbels / 90 min 1,44
79
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,30
55
Rating 7,10
76

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?