OrcaScore
28

Middenvelder

Guillermo Celis

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
25
1.647 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,84
Leeftijd33
Geboortedatum8 mei 1993
Lengte177 cm
Gewicht74 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€315K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen21 / 16
Minuten1.419
Rating6,85
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid701 · 88%
Kansen gecreëerd11
Tackles / Onderscheppingen38 / 21
Gewonnen duels71 / 117
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,46 / 0,35
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes42
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten880
Balverlies107
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels62
Clearances22
Balveroveringen35
Fouten ondervonden23
Fouten gemaakt29
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)130,36
Topsnelheid (km/u)33,98
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 0
Minuten78
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid29 · 97%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen3 / 2
Gewonnen duels6 / 8
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten45
Balverlies2
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels4
Clearances3
Balveroveringen0
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)8,62
Topsnelheid (km/u)32,05
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten150
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid86 · 91%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 4
Gewonnen duels7 / 12
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten103
Balverlies10
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels6
Clearances2
Balveroveringen6
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval43
Techniek45
Tactiek55
Verdediging59
Creativiteit45

Kenmerken

Sterke punten

1315

Zwakke punten

18

Nationaal elftal

  • Colombia6 caps · 0 goals · debuut mrt 2016

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Llaneros FC – Junior Barranquilla 3–2 1' –
28 okt 2026 Boyacá Chicó FC – Junior Barranquilla 1–1 75' 6.6
24 okt 2026 Junior Barranquilla – Rionegro Águilas Doradas 1–0 90' 6.5
19 okt 2026 Deportivo Cali – Junior Barranquilla 0–0 14' 6.7
15 okt 2026 Junior Barranquilla – Deportivo Pereira 1–1 – –
11 okt 2026 Junior Barranquilla – Internacional de Bogotá 2–2 – –
5 okt 2026 Atlético Bucaramanga – Junior Barranquilla 3–1 81' 6.8
1 okt 2026 Atlético Nacional – Junior Barranquilla 3–1 17' 6.7
27 sep 2026 Junior Barranquilla – Independiente Medellín 2–0 63' 6.6
20 sep 2026 Fortaleza FC – Junior Barranquilla 1–4 90' 6.8
13 sep 2026 Alianza Valledupar FC – Junior Barranquilla 1–0 – –
6 sep 2026 Junior Barranquilla – Jaguares 3–3 25' 6.7
27 aug 2026 América de Cali – Junior Barranquilla 4–2 84' 5.9
24 aug 2026 Junior Barranquilla – Once Caldas 1–1 – –
16 aug 2026 Boyacá Chicó FC – Junior Barranquilla – – –

Carrière en transfers

7 clubs · 12 transfers · totale transfersom 5M €
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Gratis transfer
  3. Zonder club Naar: Once Caldas
    Transfer
  4. Tolima Naar: Zonder club
    Transfer
  5. Transfer 900k €
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Transfer 1.8M €
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Transfer 2.3M €
  12. Junior FC B Naar: Junior Barranquilla
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)27
Gemiddelde rating6,82
Rating laatste wedstrijd6,628 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,82 dec 2025 apr 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,5 6,7 6,8 6,7 6,6 6,8 6,7 5,9 7,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Primera A Junior Barranquilla 21 (16) 1.419 0 0 6,85
2026 Superliga de Colombia Junior Barranquilla 2 (2) 150 0 0 6,70
2026 CONMEBOL Libertadores Junior Barranquilla 2 (0) 78 0 0 6,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Primera A 2026 · percentiel onder middenvelders (109 spelers)

Vergelijken
50 xA 2 Sleutelpasses 9 Voltooide passes 65 Passnauwkeurigheid 83 Progressieve balvoeringen 4 Succesvolle dribbels 11 Tackles + onderscheppingen 68 Rating 6

5 wedstrijden · 279 min

Guillermo Celis: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,02
2
Sleutelpasses / 90 min 0,32
9
Voltooide passes / 90 min 38,1
65
Passnauwkeurigheid 88,7%
83
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,32
4
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
11
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,26
68
Rating 6,54
6

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?