OrcaScore
10

Aanvaller

Gue-sung Cho

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
765 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,47
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,80
Leeftijd28
Geboortedatum25 jan 1998
Lengte188 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€2,4M
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten135
Rating6,97
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid26 · 58%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels12 / 17
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,43 / 0,06
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage25%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten41
Balverlies16
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels10
Gewonnen grondduels2
Clearances1
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)10,81
Topsnelheid (km/u)32,22
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 7
Minuten630
Rating6,76
Doelpunten / Assists2 / 1
Schoten (op doel)15 (6)
Passes · nauwkeurigheid120 · 65%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen7 / 2
Gewonnen duels49 / 109
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,46 / 0,39
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist5
Afrondingspercentage13%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat2
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten218
Balverlies72
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels28
Gewonnen grondduels21
Clearances13
Balveroveringen16
Fouten ondervonden13
Fouten gemaakt10
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)73,42
Topsnelheid (km/u)35,49

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval56
Techniek40
Tactiek58
Verdediging41
Creativiteit38

Kenmerken

Sterke punten

25

Zwakke punten

14

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 FC Midtjylland – AFC Ajax 1–6 45' 6.9
1 nov 2026 FC Nordsjælland – FC Midtjylland 2–3 – –
29 okt 2026 FC Midtjylland – Odense Boldklub 2–1 58' 6.4
25 okt 2026 FC Midtjylland – Lyngby 3–2 59' 7.7
22 okt 2026 FC Midtjylland – Sint-Truidense VV 0–1 45' 6.7
19 okt 2026 Viborg FF – FC Midtjylland 1–2 45' 7.0
15 okt 2026 KF Egnatia – FC Midtjylland 1–1 45' 7.3
11 okt 2026 FC Midtjylland – FC København 2–1 12' 6.0
19 sep 2026 Odense Boldklub – FC Midtjylland 1–1 72' 6.7
14 sep 2026 FC Midtjylland – Brøndby IF 4–1 90' 7.8
10 sep 2026 Sundby BK – FC Midtjylland 0–7 – –
7 sep 2026 FC Midtjylland – FC Nordsjælland 2–2 65' 6.3
2 sep 2026 AGF – FC Midtjylland 0–2 67' 6.4
30 aug 2026 Silkeborg IF – FC Midtjylland 1–1 13' 6.3
27 aug 2026 HNK Rijeka – FC Midtjylland 1–4 33' 7.6

Carrière en transfers

4 clubs · 7 transfers · totale transfersom 3.6M €
  1. Transfer 3.1M €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer 585k €
  5. Gwangju Uni Naar: FC Anyang
    Gratis transfer
  6. FC Anyang U18 Naar: Gwangju Uni
    Transfer
  7. Iho ES Naar: Wongok MS
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 6 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)43
Gemiddelde rating6,66
Rating laatste wedstrijd6,95 nov 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,66 dec 2025 jun 2026 nov 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 6,4 7,7 6,7 7,0 7,3 6,0 6,7 7,8 6,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Danish Superliga FC Midtjylland 11 (7) 630 2 1 6,76
2026 UEFA Conference League FC Midtjylland 3 (2) 135 1 0 6,97
2026 FIFA World Cup South Korea 2 (0) 29 0 0 6,15
2026 Oddset Pokalen FC Midtjylland – – 0 – 6,40

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Europa League 2025 · percentiel onder aanvallers (103 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 56 xG 65 Schoten 36 xA 17 Sleutelpasses 10 Succesvolle dribbels 8 Gewonnen luchtduels 81 Rating 34

9 wedstrijden · 629 min

Gue-sung Cho: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,29
56
xG / 90 min 0,37
65
Schoten / 90 min 2,15
36
xA / 90 min 0,03
17
Sleutelpasses / 90 min 0,29
10
Succesvolle dribbels / 90 min 0,14
8
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,72
81
Rating 6,61
34

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?