OrcaScore
18

Middenvelder

Glen Kamara

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
19
1.228 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,98
Leeftijd31
Geboortedatum28 okt 1995
Lengte183 cm
Gewicht78 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,9M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 9
Minuten925
Rating7,04
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)6 (1)
Passes · nauwkeurigheid528 · 91%
Kansen gecreëerd23
Tackles / Onderscheppingen15 / 16
Gewonnen duels54 / 92
Succesvolle dribbels10
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,41 / 1,08
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes15
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten671
Balverlies77
Bal afgepakt9
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels48
Clearances10
Balveroveringen53
Fouten ondervonden23
Fouten gemaakt13
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)91,17
Topsnelheid (km/u)34,41
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten90
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid78 · 95%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels1 / 6
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,08
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten88
Balverlies10
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances0
Balveroveringen6
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt3
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)10,08
Topsnelheid (km/u)29,66
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 2
Minuten213
Rating6,88
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid120 · 90%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen6 / 3
Gewonnen duels12 / 23
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten154
Balverlies21
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels11
Clearances4
Balveroveringen12
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval45
Techniek51
Tactiek38
Verdediging46
Creativiteit49

Kenmerken

Sterke punten

15

Nationaal elftal

  • Finland72 caps · 2 goals · debuut nov 2017

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 Queens Park Rangers – Burnley 1–1 90' 8.1
31 okt 2026 Southampton – Queens Park Rangers 4–1 87' 6.7
24 okt 2026 Queens Park Rangers – Swansea City 5–0 90' 6.6
17 okt 2026 Birmingham City – Queens Park Rangers 3–0 81' 6.2
14 okt 2026 Queens Park Rangers – Derby County 4–1 90' 7.0
9 okt 2026 West Ham United – Queens Park Rangers 1–1 90' 6.3
3 okt 2026 Finland – Albania 2–1 45' 7.0
29 sep 2026 Finland – Belarus 0–0 45' 6.6
26 sep 2026 San Marino – Finland 0–7 – –
19 sep 2026 Queens Park Rangers – Preston North End 2–2 90' 7.9
12 sep 2026 West Bromwich Albion – Queens Park Rangers 1–1 45' 6.5
9 sep 2026 Charlton Athletic – Queens Park Rangers 0–0 90' 7.4
5 sep 2026 Queens Park Rangers – Middlesbrough 0–1 23' 7.0
2 sep 2026 Queens Park Rangers – Cardiff City 2–1 72' 7.0
29 aug 2026 Blackburn Rovers – Queens Park Rangers 1–2 45' 7.3

Carrière en transfers

9 clubs · 10 transfers · totale transfersom 15.9M €
  1. QPR Naar: Rennes
    Terug van verhuur
  2. Rennes Naar: QPR
    Verhuur
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Leeds Naar: Rennes
    Transfer 10M €
  6. Rangers Naar: Leeds
    Transfer 5.8M €
  7. Dundee Naar: Rangers
    Transfer 55k €
  8. Gratis transfer
  9. Verhuur
  10. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)18
Gemiddelde rating6,96
Rating laatste wedstrijd8,13 nov 2026
Gemiste wedstrijden31 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,96 jan 2026 sep 2026 nov 2026 8,1

Laatste 10 wedstrijden

8,1 6,7 6,6 6,2 7,0 6,3 7,0 6,6 7,9 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Championship Queens Park Rangers 13 (9) 925 0 0 7,04
2026 World Cup Qual. UEFA Finland 4 (2) 213 0 0 6,88
2026 UEFA Nations League Finland 2 (1) 90 0 0 6,80

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Saudi Pro League 2024 · percentiel onder middenvelders (164 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 2 Voltooide passes 85 Passnauwkeurigheid 100 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 14 Tackles + onderscheppingen 37 Rating 34

13 wedstrijden · 961 min

Glen Kamara: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,09
2
Voltooide passes / 90 min 50,5
85
Passnauwkeurigheid 94,2%
100
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,37
14
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,25
37
Rating 6,77
34

Hoe berekenen we dit?