OrcaScore
10

Aanvaller

Giovanni Augusto

  • Chapecoense
  • Brazil
  • 37 jaar
  • 177 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
35
2.193 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,45
Assists
9
Gemiddelde beoordeling
7,22
Leeftijd37
Geboortedatum5 sep 1989
Lengte177 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€140K
Contract tot31 dec 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen25 / 21
Minuten1.537
Rating7,12
Doelpunten / Assists2 / 7
Schoten (op doel)19 (6)
Passes · nauwkeurigheid774 · 83%
Kansen gecreëerd45
Tackles / Onderscheppingen24 / 9
Gewonnen duels80 / 150
Succesvolle dribbels12
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,85 / 4,58
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd11
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage11%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes75
Nauwkeurige voorzetten40
Balcontacten1.085
Balverlies266
Bal afgepakt22
Gewonnen luchtduels14
Gewonnen grondduels66
Clearances6
Balveroveringen61
Fouten ondervonden30
Fouten gemaakt16
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)144,01
Topsnelheid (km/u)34,22
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten170
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 7
Minuten486
Rating7,59
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)7 (1)
Passes · nauwkeurigheid249 · 75%
Kansen gecreëerd19
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels37 / 78
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes21
Nauwkeurige voorzetten8
Gewonnen luchtduels1
Clearances1
Balveroveringen16
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt5
Buitenspel2
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval63
Techniek62
Tactiek50
Verdediging35
Creativiteit62

Kenmerken

Sterke punten

713

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
4 nov 2026 Chapecoense – Mirassol 1–2 68' 6.9
29 okt 2026 RB Bragantino – Chapecoense 3–0 90' 7.3
25 okt 2026 Chapecoense – Fluminense 2–1 90' 9.6
18 okt 2026 Botafogo – Chapecoense 1–0 62' 6.8
13 okt 2026 Chapecoense – Athletico 1–4 71' 7.0
8 okt 2026 Vitória – Chapecoense 4–0 70' 6.7
19 sep 2026 Atlético Mineiro – Chapecoense 1–1 82' 6.8
7 sep 2026 Corinthians – Chapecoense 1–2 61' 6.2
31 aug 2026 Grêmio – Chapecoense 3–1 80' 7.6
24 aug 2026 Chapecoense – São Paulo 1–0 74' 7.3
16 aug 2026 Chapecoense – Bahia 3–3 90' 9.8
9 aug 2026 Coritiba – Chapecoense 2–1 90' 7.1
6 aug 2026 Cruzeiro – Chapecoense 2–0 69' 6.5
3 aug 2026 Chapecoense – Cruzeiro 0–0 74' 6.8
26 jul 2026 Santos – Chapecoense 2–2 45' 6.9

Carrière en transfers

16 clubs · 25 transfers · totale transfersom 3.4M €
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Gratis transfer
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Corinthians Naar: Zonder club
    Vrijgegeven
  12. Transfer 3.4M €
  13. Terug van verhuur
  14. Verhuur
  15. Terug van verhuur
  16. Verhuur
  17. Terug van verhuur
  18. Verhuur
  19. Terug van verhuur
  20. Verhuur
  21. Terug van verhuur
  22. Verhuur
  23. Terug van verhuur
  24. Verhuur
  25. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating7,17
Rating laatste wedstrijd6,94 nov 2026
Gemiste wedstrijden71 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,17 jan 2026 mei 2026 nov 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 7,3 9,6 6,8 7,0 6,7 6,8 6,2 7,6 7,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Campeonato Brasileiro Série A Chapecoense 25 (21) 1.537 2 7 7,12
2026 Catarinense Chapecoense 7 (7) 486 0 2 7,59
2026 Copa do Brasil Chapecoense 3 (2) 170 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Campeonato Brasileiro Série A 2026 · percentiel onder middenvelders (72 spelers)

Vergelijken
50 xA 91 Sleutelpasses 99 Voltooide passes 52 Passnauwkeurigheid 23 Progressieve balvoeringen 38 Succesvolle dribbels 67 Tackles + onderscheppingen 35 Rating 62

4 wedstrijden · 297 min

Giovanni Augusto: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,30
91
Sleutelpasses / 90 min 4,55
99
Voltooide passes / 90 min 37,6
52
Passnauwkeurigheid 81,6%
23
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,91
38
Succesvolle dribbels / 90 min 0,91
67
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,82
35
Rating 6,98
62

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?