OrcaScore
36

Verdediger

Giorgio Bailo

  • Vis Pesaro
  • Italy
  • 20 jaar
  • 188 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
830 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,11
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,46
Leeftijd20
Geboortedatum3 jun 2006
Lengte188 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€68K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 7
Minuten729
Rating6,44
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)4 (2)
Passes · nauwkeurigheid271 · 85%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen13 / 7
Gewonnen duels33 / 73
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,24 / 0,54
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes12
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten449
Balverlies88
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels28
Clearances21
Balveroveringen27
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt9
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)70,68
Topsnelheid (km/u)34,23
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten101
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid38 · 87%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels7 / 14
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels3
Clearances4
Balveroveringen8
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Clean sheets0

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Gubbio – Vis Pesaro 0–0 90' 6.7
28 okt 2026 Atalanta U23 – Vis Pesaro 2–1 84' 6.1
24 okt 2026 Vis Pesaro – Ravenna 0–4 29' 6.5
18 okt 2026 Latina – Vis Pesaro 1–0 20' 6.7
10 okt 2026 Vis Pesaro – Grosseto 2–3 39' 6.3
27 sep 2026 Vis Pesaro – Guidonia Montecelio 1937 2–1 45' 7.3
21 sep 2026 Spezia – Vis Pesaro 3–1 90' 5.9
16 sep 2026 Vis Pesaro – Reggiana 1–4 – –
12 sep 2026 Forlì – Vis Pesaro 2–1 62' 6.4
5 sep 2026 Vis Pesaro – Ostiamare 1–2 90' 6.5
2 sep 2026 Gubbio – Vis Pesaro 5–0 – –
30 aug 2026 Vis Pesaro – Perugia 2–2 90' 6.3
22 aug 2026 Pescara – Vis Pesaro 2–0 90' 6.1
15 aug 2026 Perugia – Vis Pesaro 1–2 90' 6.7
19 nov 2025 Ancona – S.S.D. Valmontone 1921 5–4 – –

Carrière en transfers

4 clubs · 3 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)12
Gemiddelde rating6,46
Rating laatste wedstrijd6,71 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,46 aug 2026 sep 2026 nov 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 6,1 6,5 6,7 6,3 7,3 5,9 6,4 6,5 6,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie C, Girone B Vis Pesaro 11 (7) 729 0 1 6,44
2026 Coppa Italia Serie C Vis Pesaro 1 (1) 101 0 0 6,70

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie C, Girone B 2026 · percentiel onder verdedigers (89 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 68 Onderscheppingen 41 Clearances 17 Gewonnen luchtduels 8 Gewonnen duels 8 Passnauwkeurigheid 56 Progressieve balvoeringen 34 Rating 6

6 wedstrijden · 475 min

Giorgio Bailo: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,38
68
Onderscheppingen / 90 min 1,52
41
Clearances / 90 min 2,65
17
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,38
8
Gewonnen duels 45,3%
8
Passnauwkeurigheid 83,2%
56
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
34
Rating 6,28
6

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?