OrcaScore
30

Middenvelder

Gideon Kodua

  • Luton Town
  • England
  • 22 jaar
  • 178 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
465 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,77
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,69
Leeftijd22
Geboortedatum2 okt 2004
Lengte178 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€380K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 2
Minuten279
Rating6,70
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)12 (5)
Passes · nauwkeurigheid84 · 80%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen3 / 2
Gewonnen duels19 / 52
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,60 / 0,49
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage8%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten156
Balverlies41
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels17
Clearances4
Balveroveringen13
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)30,51
Topsnelheid (km/u)32,15
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten120
Rating6,65
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid33 · 82%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels3 / 10
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten59
Balverlies21
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels2
Clearances2
Balveroveringen2
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten66
Rating6,70
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid14 · 86%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels4 / 9
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage50%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten31
Balverlies7
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels2
Clearances1
Balveroveringen2
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval52
Techniek44
Tactiek35
Verdediging38
Creativiteit47

Kenmerken

Zwakke punten

1416

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 okt 2026 Colchester United – Luton Town 4–5 30' 7.1
22 sep 2026 Luton Town – Ipswich Town U21 6–0 90' 6.2
19 sep 2026 Luton Town – Bradford City 0–1 14' 6.7
10 sep 2026 Stevenage – Luton Town 2–1 58' 6.5
5 sep 2026 Luton Town – Leyton Orient 1–1 83' 7.7
2 sep 2026 Luton Town – Stockport County 2–0 15' 6.2
30 aug 2026 Mansfield Town – Luton Town 5–2 28' 6.3
27 aug 2026 Chelsea – Luton Town 2–0 45' 6.6
22 aug 2026 Luton Town – Notts County 2–2 72' 6.5
15 aug 2026 Reading – Luton Town 3–4 9' 7.0
8 aug 2026 Gillingham – Luton Town 0–3 21' 6.8
2 aug 2026 Luton Town – Go Ahead Eagles 0–1 – –
18 jul 2026 Barnet – Luton Town 2–2 – –
2 mei 2026 Bolton Wanderers – Luton Town 2–3 17' 7.2
25 apr 2026 Luton Town – Barnsley 2–1 26' 6.1

Carrière en transfers

3 clubs · 4 transfers · totale transfersom 1.2M €
  1. Transfer 1.2M €
  2. Verhuur
  3. Verhuur
  4. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)43
Gemiddelde rating6,73
Rating laatste wedstrijd7,13 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
4 5 6 7 8 9 10 6,73 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 7,1

Laatste 10 wedstrijden

7,1 6,2 6,7 6,5 7,7 6,2 6,3 6,6 6,5 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Luton Town 7 (2) 279 1 1 6,70
2026 Football League Trophy Luton Town 2 (2) 120 0 1 6,65
2026 EFL Cup Luton Town 2 (1) 66 1 0 6,70

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2026 · percentiel onder aanvallers (53 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 13 xG 73 Schoten 84 xA 80 Sleutelpasses 92 Succesvolle dribbels 95 Gewonnen luchtduels 35 Rating 27

6 wedstrijden · 270 min

Gideon Kodua: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,00
13
xG / 90 min 0,46
73
Schoten / 90 min 3,33
84
xA / 90 min 0,16
80
Sleutelpasses / 90 min 2,33
92
Succesvolle dribbels / 90 min 2,33
95
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,67
35
Rating 6,65
27

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?