OrcaScore
23

Verdediger

Gianluca Mancini

  • AS Roma
  • Italy
  • 30 jaar
  • 190 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
1.064 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,17
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,69
Leeftijd30
Geboortedatum17 apr 1996
Lengte190 cm
Gewicht77 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€14,6M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten225
Rating6,20
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid117 · 79%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen5 / 2
Gewonnen duels9 / 23
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,02
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten150
Balverlies30
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels7
Clearances3
Balveroveringen5
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt9
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)17,54
Topsnelheid (km/u)32,33
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating7,15
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid158 · 93%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels4 / 8
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,13 / 0,07
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten172
Balverlies11
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels1
Clearances5
Balveroveringen6
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)19,12
Topsnelheid (km/u)30,58
Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 8
Minuten659
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)5 (3)
Passes · nauwkeurigheid344 · 88%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen14 / 11
Gewonnen duels34 / 64
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,68 / 0,85
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd4
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten440
Balverlies64
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels13
Gewonnen grondduels21
Clearances15
Balveroveringen26
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt9
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)74,94
Topsnelheid (km/u)35,29

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval44
Techniek47
Tactiek70
Verdediging72
Creativiteit50

Kenmerken

Sterke punten

16

Nationaal elftal

  • Italy22 caps · 2 goals · debuut mrt 2019

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
12 nov 2026 Italy – France – – –
3 nov 2026 Manchester United – AS Roma 3–2 75' 5.8
31 okt 2026 Udinese – AS Roma 2–5 11' 6.8
27 okt 2026 AS Roma – Cagliari 4–2 82' 6.4
24 okt 2026 SSC Napoli – AS Roma 3–3 84' 5.6
20 okt 2026 AS Roma – Slovan 4–0 13' 6.6
17 okt 2026 AS Roma – Genoa 2–0 – –
14 okt 2026 AS Roma – Real Madrid 3–4 63' 6.1
11 okt 2026 Como – AS Roma 0–0 90' 7.3
5 okt 2026 Italy – Türkiye 3–1 90' 7.8
2 okt 2026 France – Italy 1–1 – –
25 sep 2026 Italy – Belgium 0–2 90' 6.5
19 sep 2026 AS Roma – Inter 2–2 60' 6.2
14 sep 2026 Torino – AS Roma 0–2 90' 7.0
10 sep 2026 Fenerbahçe – AS Roma 1–1 74' 6.3

Carrière en transfers

5 clubs · 8 transfers · totale transfersom 24.2M €
  1. Atalanta Naar: Roma
    Transfer 24M €
  2. Roma Naar: Atalanta
    Terug van verhuur
  3. Atalanta Naar: Roma
    Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer 150k €
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)48
Gemiddelde rating6,72
Rating laatste wedstrijd5,83 nov 2026
Gemiste wedstrijden12 blessures geregistreerd
3 4 5 6 7 8 9 10 6,72 dec 2025 apr 2026 nov 2026 5,8

Laatste 10 wedstrijden

5,8 6,8 6,4 5,6 6,6 6,1 7,3 7,8 6,5 6,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie A AS Roma 9 (8) 659 0 2 6,80
2026 UEFA Champions League AS Roma 4 (3) 225 0 0 6,20
2026 UEFA Nations League Italy 2 (2) 180 0 0 7,15

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie A 2026 · percentiel onder verdedigers (61 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 60 Onderscheppingen 88 Clearances 9 Gewonnen luchtduels 48 Gewonnen duels 42 Passnauwkeurigheid 72 Progressieve balvoeringen 71 Rating 75

5 wedstrijden · 392 min

Gianluca Mancini: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,07
60
Onderscheppingen / 90 min 1,84
88
Clearances / 90 min 1,38
9
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,15
48
Gewonnen duels 55,6%
42
Passnauwkeurigheid 91,1%
72
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,15
71
Rating 7,02
75

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?