OrcaScore
10

Aanvaller

Gianluca Caprari

  • Padova
  • Italy
  • 33 jaar
  • 170 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Geblesseerd — Unknown · Terug: 20 nov 2026
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
6
342 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,82
Leeftijd33
Geboortedatum30 jul 1993
Lengte170 cm
Gewicht72 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€640K
Contract tot30 jun 2027

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Unknown · Afwezig Sinds 17 okt 2026 · Terug: 20 nov 2026
  • Blessure Unknown · Ontbreekt Beëindigd: 24 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 4
Minuten272
Rating6,92
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid120 · 84%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels16 / 34
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,35 / 0,77
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten184
Balverlies51
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels15
Clearances0
Balveroveringen13
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt3
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)30,27
Topsnelheid (km/u)30,78
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten70
Rating6,30
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid27 · 85%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels3 / 9
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten39
Balverlies11
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt3
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)7,50
Topsnelheid (km/u)29,45

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval64
Techniek47
Tactiek48
Verdediging26
Creativiteit55

Kenmerken

Sterke punten

266

Nationaal elftal

  • Italy1 caps · 0 goals · debuut jun 2022

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
11 okt 2026 Padova – Carrarese 0–2 56' 7.4
19 sep 2026 Palermo – Padova 2–1 – –
12 sep 2026 Padova – Ascoli 1–0 30' 7.0
6 sep 2026 Cremonese – Padova 3–1 57' 6.4
29 aug 2026 Padova – Hellas Verona 1–1 59' 6.9
23 aug 2026 Pisa – Padova 0–1 70' 6.9
15 aug 2026 Udinese – Padova 1–0 70' 6.3
7 aug 2026 Monza – Padova 3–3 – –
1 aug 2026 Cittadella – Padova 0–2 – –
8 mei 2026 Cesena – Padova 3–4 81' 7.0
1 mei 2026 Padova – Pescara 1–0 65' 7.1
25 apr 2026 Virtus Entella – Padova 1–0 30' 6.1
19 apr 2026 Padova – Reggiana 1–0 22' 6.3
12 apr 2026 Padova – Empoli 1–0 26' 6.9
21 mrt 2026 Padova – Palermo 0–1 26' 6.4

Carrière en transfers

10 clubs · 22 transfers · totale transfersom 41.2M €
  1. Monza Naar: Padova
    Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Verona Naar: Monza
    Transfer 8M €
  3. Monza Naar: Verona
    Terug van verhuur
  4. Verona Naar: Monza
    Verhuur
  5. Transfer 5M €
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Terug van verhuur
  11. Terug van verhuur
  12. Verhuur
  13. Transfer 15M €
  14. Pescara Naar: Inter
    Terug van verhuur
  15. Inter Naar: Pescara
    Verhuur
  16. Pescara Naar: Inter
    Transfer 8.3M €
  17. Roma Naar: Pescara
    Transfer 1.8M €
  18. Pescara Naar: Roma
    Transfer 2M €
  19. Roma Naar: Pescara
    Transfer 1.2M €
  20. Pescara Naar: Roma
    Terug van verhuur
  21. Roma Naar: Pescara
    Verhuur
  22. Roma U20 Naar: Roma
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 29 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)19
Gemiddelde rating6,65
Rating laatste wedstrijd7,411 okt 2026
Gemiste wedstrijden31 blessure geregistreerd
5 6 7 8 6,65 nov 2025 apr 2026 okt 2026 7,4

Laatste 10 wedstrijden

7,4 7,0 6,4 6,9 6,9 6,3 7,0 7,1 6,1 6,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie B Padova 5 (4) 272 0 0 6,92
2026 Coppa Italia Padova 1 (1) 70 0 0 6,30

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie A 2024 · percentiel onder aanvallers (95 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 29 xG 42 Schoten 24 xA 72 Sleutelpasses 77 Succesvolle dribbels 30 Gewonnen luchtduels 5 Rating 56

34 wedstrijden · 1.663 min

Gianluca Caprari: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,16
29
xG / 90 min 0,23
42
Schoten / 90 min 1,62
24
xA / 90 min 0,11
72
Sleutelpasses / 90 min 1,62
77
Succesvolle dribbels / 90 min 0,54
30
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,22
5
Rating 6,83
56

Hoe berekenen we dit?