OrcaScore
9

Aanvaller

Giancarlo Malcore

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
744 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 0,60
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,82
Leeftijd32
Geboortedatum26 dec 1993
Lengte183 cm
Gewicht76 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€140K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 4
Minuten476
Rating6,65
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)19 (12)
Passes · nauwkeurigheid63 · 73%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels14 / 49
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists4,35 / 0,07
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist6
Afrondingspercentage11%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten139
Balverlies47
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels11
Clearances6
Balveroveringen7
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt8
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)40,09
Topsnelheid (km/u)35,04
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten268
Rating7,43
Doelpunten / Assists3 / 0
Schoten (op doel)12 (8)
Passes · nauwkeurigheid41 · 63%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels12 / 25
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage25%
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels3
Clearances1
Balveroveringen5
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt3
Buitenspel1
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating6,47
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval62
Techniek53
Tactiek45
Verdediging32
Creativiteit35

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Sorrento – Team Altamura 1–2 27' 6.7
27 okt 2026 Team Altamura – Gubbio 5–4 90' 6.5
23 okt 2026 Team Altamura – Potenza Calcio 2–2 3' –
18 okt 2026 Cosenza – Team Altamura 1–3 45' 7.1
11 okt 2026 Team Altamura – Catania 0–3 28' 6.2
4 okt 2026 Cerignola – Team Altamura 0–0 11' 6.4
27 sep 2026 Scafatese – Team Altamura 2–0 67' 6.8
19 sep 2026 Team Altamura – AZ Picerno 2–1 90' 7.5
15 sep 2026 Casertana – Team Altamura 1–0 64' 6.6
11 sep 2026 Team Altamura – Bari 0–3 33' 6.6
6 sep 2026 Team Altamura – Savoia 1908 0–2 90' 6.3
2 sep 2026 Team Altamura – Sambenedettese 10–9 97' 8.3
29 aug 2026 Inter U23 – Team Altamura 1–1 18' 6.3
24 aug 2026 Team Altamura – Monopoli 1–0 – –
16 aug 2026 Foggia – Team Altamura 1–2 75' 7.5

Carrière en transfers

16 clubs · 19 transfers · totale transfersom 100k €
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Transfer 100k €
  9. Gratis transfer
  10. Gratis transfer
  11. Zonder club Naar: Nardò
    Transfer
  12. Paganese Naar: Zonder club
    Transfer
  13. Lecce Naar: Paganese
    Gratis transfer
  14. Chieti Naar: Lecce
    Terug van verhuur
  15. Lecce Naar: Chieti
    Verhuur
  16. Nocerina Naar: Lecce
    Terug van verhuur
  17. Lecce Naar: Nocerina
    Verhuur
  18. Transfer
  19. Lecce U17 Naar: Gallipoli
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)17
Gemiddelde rating6,74
Rating laatste wedstrijd6,731 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,74 nov 2025 sep 2026 okt 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 6,5 7,1 6,2 6,4 6,8 7,5 6,6 6,6 6,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie C, Girone C Team Altamura 11 (4) 476 2 0 6,65
2026 Coppa Italia Serie C Team Altamura 3 (3) 268 3 0 7,43
2026 Serie D, Poule Scudetto Barletta – – 0 – 6,47

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie C, Girone C 2026 · percentiel onder aanvallers (43 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 27 xG 85 Schoten 38 xA 20 Sleutelpasses 8 Succesvolle dribbels 69 Gewonnen luchtduels 24 Rating 20

8 wedstrijden · 476 min

Giancarlo Malcore: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,19
27
xG / 90 min 0,47
85
Schoten / 90 min 2,08
38
xA / 90 min 0,01
20
Sleutelpasses / 90 min 0,19
8
Succesvolle dribbels / 90 min 0,95
69
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,76
24
Rating 6,51
20

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?