OrcaScore
17

Middenvelder

Gerrit Holtmann

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
842 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,21
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,71
Leeftijd31
Geboortedatum25 mrt 1995
Lengte183 cm
Gewicht77 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€750K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 9
Minuten593
Rating6,62
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)16 (3)
Passes · nauwkeurigheid168 · 77%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen5 / 3
Gewonnen duels18 / 48
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,83 / 0,65
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten6
Balcontacten310
Balverlies112
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels13
Clearances2
Balveroveringen22
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)59,76
Topsnelheid (km/u)35,12
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten71
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid6 · 50%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels3 / 12
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten20
Balverlies11
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels2
Clearances0
Balveroveringen1
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)7,88
Topsnelheid (km/u)32,31
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten178
Rating7,30
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)6 (1)
Passes · nauwkeurigheid74 · 68%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels18 / 42
Succesvolle dribbels10
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten1
Gewonnen luchtduels1
Clearances0
Balveroveringen8
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval57
Techniek47
Tactiek42
Verdediging41
Creativiteit58

Kenmerken

Sterke punten

26

Zwakke punten

1614

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
30 okt 2026 Energie Cottbus – VfL Bochum 1848 1–2 45' 6.5
27 okt 2026 VfL Bochum 1848 – 1. FSV Mainz 05 2–0 71' 6.4
23 okt 2026 VfL Bochum 1848 – Wolfsburg 1–1 83' 6.7
17 okt 2026 1. FC Kaiserslautern – VfL Bochum 1848 2–0 55' 6.4
11 okt 2026 VfL Bochum 1848 – Arminia Bielefeld 0–1 90' 6.9
2 okt 2026 VfL Bochum 1848 – VfL Osnabrück 4–1 – –
20 sep 2026 Hannover 96 – VfL Bochum 1848 2–1 61' 6.5
12 sep 2026 VfL Bochum 1848 – SpVgg Greuther Fürth 1–1 30' 6.4
5 sep 2026 SG Dynamo Dresden – VfL Bochum 1848 1–2 62' 6.6
28 aug 2026 VfL Bochum 1848 – VfL Osnabrück 0–1 82' 7.1
14 aug 2026 Eintracht Braunschweig – VfL Bochum 1848 0–1 56' 6.6
7 aug 2026 VfL Bochum 1848 – Hertha BSC 0–1 29' 6.5
1 aug 2026 VfL Bochum 1848 – Sheffield United 0–0 – –
25 jul 2026 SV Werder Bremen – VfL Bochum 1848 2–0 – –
21 jul 2026 VfL Bochum 1848 – Swansea City 2–0 – –

Carrière en transfers

7 clubs · 10 transfers · totale transfersom 3M €
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Gratis transfer
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Transfer 3M €
  9. Transfer
  10. OSC Br'hav. U19 Naar: Braunschweig II
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 30 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)27
Gemiddelde rating6,84
Rating laatste wedstrijd6,530 okt 2026
Gemiste wedstrijden05 blessures geregistreerd
6 7 8 9 6,84 nov 2025 mei 2026 okt 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 6,4 6,7 6,4 6,9 6,5 6,4 6,6 7,1 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 2. Bundesliga VfL Bochum 1848 10 (9) 593 0 1 6,62
2026 AFC Asian Cup Qual. Philippines 2 (2) 178 0 0 7,30
2026 DFB Pokal VfL Bochum 1848 1 (1) 71 0 1 6,40

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Bundesliga 2024 · percentiel onder aanvallers (89 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 22 xG 12 Schoten 55 xA 88 Sleutelpasses 82 Succesvolle dribbels 19 Gewonnen luchtduels 26 Rating 53

22 wedstrijden · 1.100 min

Gerrit Holtmann: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,16
22
xG / 90 min 0,17
12
Schoten / 90 min 2,54
55
xA / 90 min 0,23
88
Sleutelpasses / 90 min 1,64
82
Succesvolle dribbels / 90 min 0,41
19
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,90
26
Rating 6,88
53

Hoe berekenen we dit?