OrcaScore
2

Verdediger

Germán Pezzella

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
17
1.189 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,04
Leeftijd35
Geboortedatum27 jun 1991
Lengte187 cm
Gewicht82 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€380K
Contract tot31 dec 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 8
Minuten674
Rating7,16
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid295 · 87%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels53 / 75
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes12
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels28
Clearances41
Balveroveringen94
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten345
Rating7,05
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid168 · 82%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen11 / 3
Gewonnen duels28 / 37
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,03 / 0,11
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten233
Balverlies34
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels14
Gewonnen grondduels14
Clearances32
Balveroveringen14
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)35,57
Topsnelheid (km/u)35,51
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 1
Minuten170
Rating6,78
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid114 · 85%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 3
Gewonnen duels13 / 21
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,27 / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten140
Balverlies18
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels11
Gewonnen grondduels2
Clearances11
Balveroveringen7
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)14,76
Topsnelheid (km/u)33,48

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval33
Techniek42
Tactiek59
Verdediging76
Creativiteit36

Kenmerken

Sterke punten

16

Nationaal elftal

  • Argentina42 caps · 3 goals · debuut nov 2017

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Club Atlético Peñarol – Montevideo Wanderers 1–1 47' 7.5
24 okt 2026 Juventud de Las Piedras – Club Atlético Peñarol 0–0 90' 7.4
19 okt 2026 Liverpool UY – Club Atlético Peñarol 1–0 90' 7.1
11 okt 2026 Club Atlético Peñarol – Progreso 1–1 90' 7.4
5 okt 2026 Racing de Montevideo – Club Atlético Peñarol 0–1 90' 7.5
27 sep 2026 Club Atlético Peñarol – Boston River 2–1 47' 7.0
19 sep 2026 CA Cerro – Club Atlético Peñarol 1–2 90' 7.2
14 sep 2026 Club Atlético Peñarol – Albion FC 3–1 67' 6.7
5 sep 2026 Danubio – Club Atlético Peñarol 0–4 30' 6.6
28 mei 2026 River Plate – Blooming 3–0 – –
24 mei 2026 River Plate – Club Atlético Belgrano 2–3 20' 6.0
21 mei 2026 River Plate – Red Bull Bragantino 1–1 90' 7.7
17 mei 2026 River Plate – Rosario Central 1–0 15' 6.7
14 mei 2026 River Plate – Gimnasia y Esgrima 2–0 – –
11 mei 2026 River Plate – San Lorenzo 6–5 – –

Carrière en transfers

6 clubs · 9 transfers · totale transfersom 19.8M €
  1. Gratis transfer
  2. Transfer 4.5M €
  3. Transfer 3.3M €
  4. Transfer 9.8M €
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer 2.3M €
  8. Transfer
  9. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 3 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)17
Gemiddelde rating7,04
Rating laatste wedstrijd7,531 okt 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 7,04 apr 2026 sep 2026 okt 2026 7,5

Laatste 10 wedstrijden

7,5 7,4 7,1 7,4 7,5 7,0 7,2 6,7 6,6 6,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga AUF Uruguaya Club Atlético Peñarol 9 (8) 674 0 0 7,16
2026 CONMEBOL Sudamericana River Plate 4 (3) 345 0 0 7,05
2026 Liga Profesional de Fútbol River Plate 4 (1) 170 0 0 6,78

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga Profesional de Fútbol 2024 · percentiel onder verdedigers (235 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 7 Onderscheppingen 27 Clearances 53 Gewonnen luchtduels 87 Gewonnen duels 81 Passnauwkeurigheid 94 Progressieve balvoeringen 47 Rating 73

10 wedstrijden · 807 min

Germán Pezzella: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,89
7
Onderscheppingen / 90 min 1,00
27
Clearances / 90 min 3,68
53
Gewonnen luchtduels / 90 min 3,35
87
Gewonnen duels 62,3%
81
Passnauwkeurigheid 84,5%
94
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
47
Rating 7,00
73

Hoe berekenen we dit?