OrcaScore
7

Aanvaller

Gerard Moreno

  • Villarreal
  • Spain
  • 34 jaar
  • 180 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Geblesseerd — Muscle Injury · Terug: 14 nov 2026
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
522 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,52
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,81
Leeftijd34
Geboortedatum7 apr 1992
Lengte180 cm
Gewicht75 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€2,4M
Contract tot30 jun 2027

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Muscle Injury · Afwezig Sinds 31 okt 2026 · Terug: 14 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten88
Rating6,53
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid70 · 81%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels3 / 10
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,20 / 0,11
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten80
Balverlies18
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels1
Clearances0
Balveroveringen4
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)11,30
Topsnelheid (km/u)28,98
Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 5
Minuten434
Rating6,90
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)11 (3)
Passes · nauwkeurigheid214 · 83%
Kansen gecreëerd12
Tackles / Onderscheppingen4 / 0
Gewonnen duels21 / 36
Succesvolle dribbels9
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists2,23 / 1,23
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage18%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten291
Balverlies61
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels16
Clearances5
Balveroveringen10
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt5
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)50,73
Topsnelheid (km/u)35,47

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval82
Techniek73
Tactiek49
Verdediging25
Creativiteit63

Kenmerken

Sterke punten

132

Nationaal elftal

  • Spain18 caps · 5 goals · debuut okt 2019

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
30 okt 2026 Villarreal – Espanyol 0–1 18' 6.6
27 okt 2026 CD Manacor – Villarreal 0–5 – –
24 okt 2026 Valencia – Villarreal 1–2 82' 6.8
20 okt 2026 Liverpool FC – Villarreal 4–3 12' 6.5
17 okt 2026 Villarreal – Elche 0–0 15' 6.6
13 okt 2026 Villarreal – SSC Napoli 3–1 63' 6.4
10 okt 2026 Real Madrid – Villarreal 1–0 23' 6.7
20 sep 2026 Villarreal – Levante UD 3–1 23' 6.4
17 sep 2026 Málaga CF – Villarreal 1–3 – –
14 sep 2026 Villarreal – Real Betis 1–2 62' 8.0
8 sep 2026 Borussia Dortmund – Villarreal 3–2 13' 6.7
5 sep 2026 Villarreal – Deportivo de A Coruña 2–3 77' 7.4
28 aug 2026 Deportivo Alavés – Villarreal 1–0 70' 6.5
23 aug 2026 Atlético Madrid – Villarreal 2–2 30' 7.1
16 aug 2026 Real Racing Club – Villarreal 2–2 34' 6.9

Carrière en transfers

6 clubs · 7 transfers · totale transfersom 21.5M €
  1. Transfer 20M €
  2. Transfer 1.5M €
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Transfer
  6. Transfer
  7. Espanyol Youth Naar: CF Badalona You
    Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)34
Gemiddelde rating6,93
Rating laatste wedstrijd6,630 okt 2026
Gemiste wedstrijden31 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,93 nov 2025 mei 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,8 6,5 6,6 6,4 6,7 6,4 8,0 6,7 7,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 LaLiga Villarreal 10 (5) 434 2 0 6,90
2026 UEFA Champions League Villarreal 3 (1) 88 0 1 6,53

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

LaLiga 2024 · percentiel onder aanvallers (86 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 70 xG 87 Schoten 87 xA 94 Sleutelpasses 91 Succesvolle dribbels 94 Gewonnen luchtduels 63 Rating 86

17 wedstrijden · 717 min

Gerard Moreno: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,38
70
xG / 90 min 0,52
87
Schoten / 90 min 3,26
87
xA / 90 min 0,24
94
Sleutelpasses / 90 min 2,13
91
Succesvolle dribbels / 90 min 2,26
94
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,13
63
Rating 7,11
86

Hoe berekenen we dit?