OrcaScore
7

Middenvelder

George Byers

  • Port Vale
  • Scotland
  • 30 jaar
  • 180 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
663 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,54
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,02
Leeftijd30
Geboortedatum29 mei 1996
Lengte180 cm
Gewicht73 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€220K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 7
Minuten519
Rating7,01
Doelpunten / Assists3 / 0
Schoten (op doel)10 (3)
Passes · nauwkeurigheid336 · 80%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen10 / 15
Gewonnen duels24 / 48
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)3 / 0
Expected goals \/ assists2,42 / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage30%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes21
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten443
Balverlies92
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels19
Clearances12
Balveroveringen40
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt10
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)60,04
Topsnelheid (km/u)29,26
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten66
Rating7,20
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid52 · 87%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen1 / 2
Gewonnen duels3 / 6
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten63
Balverlies13
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels2
Clearances0
Balveroveringen5
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten78
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid30 · 80%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels4 / 6
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten39
Balverlies8
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels3
Clearances1
Balveroveringen1
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval52
Techniek54
Tactiek52
Verdediging60
Creativiteit50

Kenmerken

Sterke punten

25

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Port Vale – Rochdale 4–2 70' 7.9
24 okt 2026 York City – Port Vale 2–0 90' 6.7
20 okt 2026 Gillingham – Port Vale 1–1 90' 6.8
17 okt 2026 Port Vale – Chesterfield 1–0 17' 7.0
10 okt 2026 Port Vale – Grimsby Town 1–0 10' 6.7
22 sep 2026 Chesterfield – Port Vale 5–4 66' 7.2
19 sep 2026 Walsall – Port Vale 2–0 61' 7.0
12 sep 2026 Port Vale – Exeter City 1–0 86' 7.1
22 aug 2026 Port Vale – Tranmere Rovers 1–1 27' 7.3
15 aug 2026 Oldham Athletic – Port Vale 2–0 68' 6.6
7 aug 2026 Wolverhampton – Port Vale 3–0 78' 6.9
25 jul 2026 Port Vale – Real Murcia 1–0 – –
2 mei 2026 Port Vale – Lincoln City 0–2 33' 6.8
28 apr 2026 Stockport County – Port Vale 1–2 1' –
17 jan 2026 Mansfield Town – Port Vale 3–0 14' 6.8

Carrière en transfers

6 clubs · 7 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Gratis transfer
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)22
Gemiddelde rating6,89
Rating laatste wedstrijd7,931 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,89 nov 2025 aug 2026 okt 2026 7,9

Laatste 10 wedstrijden

7,9 6,7 6,8 7,0 6,7 7,2 7,0 7,1 7,3 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League Two Port Vale 9 (7) 519 3 0 7,01
2026 EFL Cup Port Vale 1 (1) 78 0 0 6,90
2026 Football League Trophy Port Vale 1 (1) 66 0 1 7,20

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2024 · percentiel onder middenvelders (245 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 55 Voltooide passes 90 Passnauwkeurigheid 88 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 39 Tackles + onderscheppingen 95 Rating 78

23 wedstrijden · 1.345 min

George Byers: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,00
55
Voltooide passes / 90 min 37,5
90
Passnauwkeurigheid 81,6%
88
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,60
39
Tackles + onderscheppingen / 90 min 4,28
95
Rating 6,95
78

Hoe berekenen we dit?