OrcaScore
7

Middenvelder

Gazão

  • Brusque
  • Brazil
  • 24 jaar
  • 185 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
33
2.709 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,20
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,74
Leeftijd24
Geboortedatum26 dec 2001
Lengte185 cm
Gewicht79 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€260K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen23 / 23
Minuten1.811
Rating6,80
Doelpunten / Assists3 / 2
Schoten (op doel)23 (6)
Passes · nauwkeurigheid906 · 89%
Kansen gecreëerd13
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels146 / 299
Succesvolle dribbels8
Gele kaarten / Rode kaarten8 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage13%
Nauwkeurige lange passes33
Nauwkeurige voorzetten2
Gewonnen luchtduels36
Clearances27
Balveroveringen147
Fouten ondervonden15
Fouten gemaakt43
Buitenspel0
Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 10
Minuten898
Rating6,59
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)10 (2)
Passes · nauwkeurigheid295 · 86%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels71 / 155
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten5
Gewonnen luchtduels9
Clearances9
Balveroveringen55
Fouten ondervonden14
Fouten gemaakt22
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval48
Techniek53
Tactiek29
Verdediging36
Creativiteit46

Kenmerken

Sterke punten

13

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
11 okt 2026 Brusque – Paysandu 1–1 68' 6.8
4 okt 2026 Inter de Limeira – Brusque 2–2 77' 6.8
28 sep 2026 Brusque – Ferroviária 1–1 90' 7.0
21 sep 2026 Ferroviária – Brusque 3–2 65' 6.7
14 sep 2026 Brusque – Inter de Limeira 2–2 66' 7.2
8 sep 2026 Paysandu – Brusque 1–2 90' 6.7
23 aug 2026 Brusque – Amazonas 1–1 69' 7.0
16 aug 2026 Brusque – Inter de Limeira 3–2 66' 6.4
10 aug 2026 Maranhão AC – Brusque 2–1 90' 7.1
26 jul 2026 Brusque – Ituano 1–0 90' 7.0
14 jul 2026 AO Itabaiana – Brusque 1–0 70' 6.5
7 jul 2026 Brusque – Figueirense 3–1 80' 7.3
1 jul 2026 Botafogo-PB – Brusque 2–0 90' 6.7
21 jun 2026 Brusque – Floresta 2–1 77' 7.2
14 jun 2026 Brusque – Santa Cruz 0–1 90' 6.7

Carrière en transfers

8 clubs · 9 transfers
  1. CRB Naar: Brusque
    Gratis transfer
  2. São Bento Naar: CRB
    Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Transfer
  4. Gratis transfer
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Avaí Naar: Grêmio
    Terug van verhuur
  8. Grêmio Naar: Avaí
    Verhuur
  9. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)33
Gemiddelde rating6,74
Rating laatste wedstrijd6,811 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
4 5 6 7 8 6,74 jan 2026 mei 2026 okt 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 6,8 7,0 6,7 7,2 6,7 7,0 6,4 7,1 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série C Brusque 23 (23) 1.811 3 2 6,80
2026 Catarinense Brusque 10 (10) 898 0 1 6,59

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série C 2026 · percentiel onder middenvelders (41 spelers)

Vergelijken
50 xA 45 Sleutelpasses 33 Voltooide passes 89 Passnauwkeurigheid 88 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 31 Tackles + onderscheppingen 84 Rating 48

6 wedstrijden · 456 min

Gazão: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,04
45
Sleutelpasses / 90 min 0,39
33
Voltooide passes / 90 min 30,6
89
Passnauwkeurigheid 85,2%
88
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,39
31
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,17
84
Rating 6,92
48

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?