OrcaScore
3

Verdediger

Gabriel Valverde

  • Blooming
  • Bolivia
  • 36 jaar
  • 178 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
18
1.129 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,47
Leeftijd36
Geboortedatum24 jun 1990
Lengte178 cm
Gewicht78 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€95K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 8
Minuten693
Rating6,79
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)7 (1)
Passes · nauwkeurigheid323 · 80%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen4 / 8
Gewonnen duels16 / 38
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,10
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes33
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten419
Balverlies70
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels7
Clearances38
Balveroveringen30
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten143
Rating6,17
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid56 · 79%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels3 / 10
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten80
Balverlies19
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels2
Clearances5
Balveroveringen5
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten293
Rating5,83
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid147 · 80%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen5 / 2
Gewonnen duels7 / 22
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,09 / 0,12
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes13
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten185
Balverlies37
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels6
Clearances5
Balveroveringen11
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt8
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)26,64
Topsnelheid (km/u)32,36

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval37
Techniek43
Tactiek51
Verdediging62
Creativiteit36

Kenmerken

Zwakke punten

18

Nationaal elftal

  • Bolivia17 caps · 0 goals · debuut jun 2012

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 CD Real Tomayapo – Blooming 1–2 90' 6.5
24 okt 2026 GV San José – Blooming 2–1 22' 6.5
2 okt 2026 Blooming – Club Independiente Petrolero 0–1 25' 6.6
21 sep 2026 Oriente Petrolero – Blooming 3–1 28' 6.3
13 sep 2026 Blooming – Academia de Balompié Boliviano 6–1 – –
10 sep 2026 Blooming – GV San José 5–1 – –
7 sep 2026 Nacional Potosí – Blooming 2–1 – –
24 aug 2026 Guabirá – Blooming 1–1 33' 6.6
20 aug 2026 Club Independiente Petrolero – Blooming 5–2 90' 5.6
16 aug 2026 Blooming – Club Aurora 3–0 87' 7.1
10 aug 2026 Real Potosí – Blooming 2–0 46' 6.1
7 aug 2026 Blooming – Club Always Ready 0–0 90' 7.2
2 aug 2026 CD San Antonio – Blooming 2–0 90' 7.0
26 jul 2026 Blooming – The Strongest 1–1 90' 6.5
20 jul 2026 Blooming – CD Real Tomayapo 1–0 10' 6.8

Carrière en transfers

6 clubs · 8 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. Transfer Niet bekendgemaakt
  8. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 3 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)24
Gemiddelde rating6,53
Rating laatste wedstrijd6,53 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
4 5 6 7 8 6,53 dec 2025 jul 2026 nov 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 6,5 6,6 6,3 6,6 5,6 7,1 6,1 7,2 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 División Profesional Blooming 11 (8) 693 0 0 6,79
2026 CONMEBOL Sudamericana Blooming 4 (4) 293 0 0 5,83
2026 Copa Bolivia Blooming 3 (1) 143 0 0 6,17

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

División Profesional 2024 · percentiel onder verdedigers (143 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 5 Onderscheppingen 2 Clearances 50 Gewonnen luchtduels 70 Gewonnen duels 98 Passnauwkeurigheid 51 Progressieve balvoeringen 44 Rating 58

11 wedstrijden · 730 min

Gabriel Valverde: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,62
5
Onderscheppingen / 90 min 0,25
2
Clearances / 90 min 2,47
50
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,23
70
Gewonnen duels 66,7%
98
Passnauwkeurigheid 76,4%
51
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
44
Rating 6,73
58

Hoe berekenen we dit?