OrcaScore
8

Middenvelder

Gabriel Neves

Geblesseerd — Broken Arm · Terug: 31 dec 2026
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
30
1.425 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,91
Leeftijd29
Geboortedatum11 aug 1997
Lengte171 cm
Gewicht72 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,4M
Contract tot31 dec 2027

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Broken Arm · Afwezig Sinds 26 sep 2026 · Terug: 31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen19 / 11
Minuten946
Rating7,02
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)7 (2)
Passes · nauwkeurigheid752 · 82%
Kansen gecreëerd19
Tackles / Onderscheppingen35 / 8
Gewonnen duels52 / 90
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,32 / 0,31
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes62
Nauwkeurige voorzetten7
Balcontacten901
Balverlies152
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels11
Gewonnen grondduels41
Clearances27
Balveroveringen81
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)109,73
Topsnelheid (km/u)35,24
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 2
Minuten290
Rating6,65
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid176 · 85%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen8 / 2
Gewonnen duels14 / 29
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,06 / 0,15
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes14
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten216
Balverlies42
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels10
Clearances0
Balveroveringen11
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)31,92
Topsnelheid (km/u)31,39
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten189
Rating–
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval51
Techniek58
Tactiek50
Verdediging52
Creativiteit62

Kenmerken

Sterke punten

13

Nationaal elftal

  • Uruguay1 caps · 0 goals · debuut nov 2020

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
26 sep 2026 Estudiantes de La Plata – Rosario Central 1–3 12' 6.6
22 sep 2026 CA Lanús – Estudiantes de La Plata 2–1 90' 7.4
17 sep 2026 Corinthians – Estudiantes de La Plata 0–1 14' 6.5
12 sep 2026 Estudiantes de La Plata – Club Atlético Platense 2–1 90' 8.0
10 sep 2026 Estudiantes de La Plata – Corinthians 1–1 – –
6 sep 2026 Vélez Sarsfield – Estudiantes de La Plata 1–0 45' 6.2
1 sep 2026 Estudiantes de La Plata – Newell's Old Boys 0–0 90' 7.9
28 aug 2026 Estudiantes de La Plata – Barracas Central 3–1 90' 7.5
23 aug 2026 Sarmiento – Estudiantes de La Plata 2–0 – –
19 aug 2026 U. Católica – Estudiantes de La Plata 0–3 30' 6.4
15 aug 2026 Estudiantes de La Plata – Gimnasia y Esgrima 4–0 – –
12 aug 2026 Estudiantes de La Plata – U. Católica 1–1 23' 6.5
8 aug 2026 Deportivo Riestra – Estudiantes de La Plata 2–0 90' 7.5
6 aug 2026 Boca Juniors – Estudiantes de La Plata 1–0 22' 6.7
2 aug 2026 Estudiantes de La Plata – Defensa y Justicia 3–0 19' 6.6

Carrière en transfers

6 clubs · 8 transfers · totale transfersom 2.4M €
  1. Transfer 735k €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer 1.7M €
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer
  8. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 17 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)30
Gemiddelde rating6,91
Rating laatste wedstrijd6,626 sep 2026
Gemiste wedstrijden52 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 6,91 nov 2025 mei 2026 sep 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 7,4 6,5 8,0 6,2 7,9 7,5 6,4 6,5 7,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga Profesional de Fútbol Estudiantes de La Plata 19 (11) 946 0 0 7,02
2026 CONMEBOL Libertadores Estudiantes de La Plata 8 (2) 290 0 0 6,65
2026 Copa Argentina Estudiantes de La Plata 3 (2) 189 0 0 –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga Profesional de Fútbol 2026 · percentiel onder middenvelders (116 spelers)

Vergelijken
50 xA 44 Sleutelpasses 69 Voltooide passes 95 Passnauwkeurigheid 63 Progressieve balvoeringen 38 Succesvolle dribbels 49 Tackles + onderscheppingen 75 Rating 92

4 wedstrijden · 315 min

Gabriel Neves: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,07
44
Sleutelpasses / 90 min 1,71
69
Voltooide passes / 90 min 62,6
95
Passnauwkeurigheid 82,6%
63
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,86
38
Succesvolle dribbels / 90 min 0,86
49
Tackles + onderscheppingen / 90 min 4,00
75
Rating 7,38
92

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?