OrcaScore
23

Middenvelder

Gabriel Lunetta

  • Catania
  • Italy
  • 30 jaar
  • 186 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
662 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,41
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,78
Leeftijd30
Geboortedatum10 aug 1996
Lengte186 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€355K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 7
Minuten615
Rating6,72
Doelpunten / Assists1 / 2
Schoten (op doel)15 (6)
Passes · nauwkeurigheid161 · 75%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen10 / 3
Gewonnen duels44 / 94
Succesvolle dribbels10
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,16 / 0,89
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage7%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten326
Balverlies107
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels35
Clearances7
Balveroveringen32
Fouten ondervonden15
Fouten gemaakt21
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)57,32
Topsnelheid (km/u)35,21
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten47
Rating7,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid16 · 94%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels5 / 8
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten2
Gewonnen luchtduels0
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval54
Techniek61
Tactiek35
Verdediging37
Creativiteit45

Kenmerken

Zwakke punten

6

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Audace Cerignola – Catania 1–0 71' 6.8
25 okt 2026 Catania – Giugliano 6–0 64' 6.8
17 okt 2026 Potenza Calcio – Catania 2–1 33' 6.2
11 okt 2026 Team Altamura – Catania 0–3 17' 7.0
3 okt 2026 Catania – FC Crotone 2–1 90' 6.4
27 sep 2026 Casertana – Catania 1–2 72' 6.6
19 sep 2026 Catania – Barletta 0–0 62' 7.0
15 sep 2026 AZ Picerno – Catania 2–4 14' 6.5
12 sep 2026 Catania – Scafatese 1–2 80' 6.2
7 sep 2026 Catania – Cosenza 4–0 63' 8.2
2 sep 2026 Catania – Savoia 1908 0–3 47' 7.5
29 aug 2026 Monopoli – Catania 2–0 24' 6.5
23 aug 2026 Catania – Inter U23 1–2 26' 6.4
14 aug 2026 Parma – Catania 2–0 – –
8 aug 2026 L.R. Vicenza – Catania 4–5 – –

Carrière en transfers

11 clubs · 18 transfers
  1. Lecco Naar: Catania
    Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Terug van verhuur
  12. Verhuur
  13. Giana Naar: Atalanta
    Terug van verhuur
  14. Atalanta Naar: Giana
    Verhuur
  15. Terug van verhuur
  16. Verhuur
  17. Terug van verhuur
  18. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)38
Gemiddelde rating6,85
Rating laatste wedstrijd6,831 okt 2026
Gemiste wedstrijden02 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 6,85 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 6,8 6,2 7,0 6,4 6,6 7,0 6,5 6,2 8,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie C, Girone C Catania 12 (7) 615 1 2 6,72
2026 Coppa Italia Serie C Catania 1 (1) 47 0 0 7,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie C, Girone C 2026 · percentiel onder middenvelders (112 spelers)

Vergelijken
50 xA 73 Sleutelpasses 59 Voltooide passes 10 Passnauwkeurigheid 16 Progressieve balvoeringen 97 Succesvolle dribbels 84 Tackles + onderscheppingen 81 Rating 28

8 wedstrijden · 462 min

Gabriel Lunetta: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,14
73
Sleutelpasses / 90 min 0,97
59
Voltooide passes / 90 min 18,5
10
Passnauwkeurigheid 72,5%
16
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,97
97
Succesvolle dribbels / 90 min 1,95
84
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,75
81
Rating 6,71
28

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?