OrcaScore
67

Aanvaller

Frederik Ihler

  • FC Volendam
  • Denmark
  • 23 jaar
  • 180 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
23
758 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 0,83
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,77
Leeftijd23
Geboortedatum25 jun 2003
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€930K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 0
Minuten201
Rating6,89
Doelpunten / Assists3 / 1
Schoten (op doel)11 (9)
Passes · nauwkeurigheid36 · 61%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels10 / 29
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,02 / 0,06
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage27%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten69
Balverlies27
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels3
Clearances4
Balveroveringen6
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)20,32
Topsnelheid (km/u)33,16
Wedstrijden / Basisplaatsen14 / 6
Minuten557
Rating6,70
Doelpunten / Assists2 / 1
Schoten (op doel)16 (6)
Passes · nauwkeurigheid95 · 73%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen13 / 1
Gewonnen duels29 / 56
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage12%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten181
Balverlies58
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels10
Gewonnen grondduels19
Clearances4
Balveroveringen20
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt6
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)66,25
Topsnelheid (km/u)35,61

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval65
Techniek54
Tactiek49
Verdediging38
Creativiteit41

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
30 okt 2026 FC Volendam – De Graafschap 1–2 10' 6.5
27 okt 2026 FC Eindhoven – FC Volendam 5–3 90' 6.7
23 okt 2026 FC Volendam – Jong FC Utrecht 6–2 45' 9.3
18 okt 2026 RKC Waalwijk – FC Volendam 1–1 10' 6.4
9 okt 2026 FC Volendam – Vitesse 2–0 1' –
3 okt 2026 Almere City FC – FC Volendam 1–0 20' 6.6
26 sep 2026 FC Volendam – VVV-Venlo 3–2 36' 6.3
18 sep 2026 Jong AZ Alkmaar – FC Volendam 4–1 45' 7.2
13 sep 2026 FC Volendam – FC Den Bosch 2–0 10' 6.4
4 sep 2026 FC Emmen – FC Volendam 5–3 24' 6.4
29 aug 2026 IF Elfsborg – Degerfors IF 2–0 – –
23 aug 2026 IFK Göteborg – IF Elfsborg 1–1 8' 6.5
18 aug 2026 Västra Frölunda IF – IF Elfsborg 0–4 – –
14 aug 2026 IF Elfsborg – Västerås SK 3–0 – –
8 aug 2026 Mjällby AIF – IF Elfsborg 0–1 13' 6.5

Carrière en transfers

8 clubs · 12 transfers · totale transfersom 1.7M €
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Molde Naar: Elfsborg
    Transfer 1M €
  4. Elfsborg Naar: Molde
    Terug van verhuur
  5. Molde Naar: Elfsborg
    Verhuur
  6. Transfer 700k €
  7. AGF Naar: Landskrona
    Transfer Niet bekendgemaakt
  8. Skive Naar: AGF
    Terug van verhuur
  9. AGF Naar: Skive
    Verhuur
  10. Valur Naar: AGF
    Terug van verhuur
  11. AGF Naar: Valur
    Verhuur
  12. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)28
Gemiddelde rating6,75
Rating laatste wedstrijd6,530 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 10 6,75 nov 2025 jul 2026 okt 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 6,7 9,3 6,4 6,6 6,3 7,2 6,4 6,4 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Allsvenskan IF Elfsborg 14 (6) 557 2 1 6,70
2026 Eerste Divisie FC Volendam 9 (0) 201 3 1 6,89

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Superettan 2024 · percentiel onder aanvallers (55 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 76 xG 77 Schoten 59 xA 41 Sleutelpasses 37 Succesvolle dribbels 10 Gewonnen luchtduels 19 Rating 65

16 wedstrijden · 1.294 min

Frederik Ihler: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,49
76
xG / 90 min 0,44
77
Schoten / 90 min 2,16
59
xA / 90 min 0,06
41
Sleutelpasses / 90 min 0,56
37
Succesvolle dribbels / 90 min 0,49
10
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,56
19
Rating 6,91
65

Hoe berekenen we dit?