OrcaScore
15

Verdediger

Frank Nodarse

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
34
2.747 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,03
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,28
Leeftijd25
Geboortedatum6 dec 2000
Lengte191 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€270K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen31 / 29
Minuten2.633
Rating7,27
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)23 (7)
Passes · nauwkeurigheid1.302 · 82%
Kansen gecreëerd19
Tackles / Onderscheppingen70 / 48
Gewonnen duels256 / 346
Succesvolle dribbels19
Gele kaarten / Rode kaarten6 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,75 / 0,28
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage4%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes77
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten1.911
Balverlies314
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels91
Gewonnen grondduels165
Clearances129
Balveroveringen125
Fouten ondervonden76
Fouten gemaakt31
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week3
Clean sheets8
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)150,50
Topsnelheid (km/u)34,52
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 0
Minuten114
Rating7,37
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid61 · 87%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels10 / 11
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten90
Balverlies12
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels8
Clearances9
Balveroveringen11
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval37
Techniek45
Tactiek53
Verdediging71
Creativiteit39

Kenmerken

Sterke punten

111516

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Charleston Battery – Rhode Island Union 6–5 120' 8.6
25 okt 2026 Hartford Athletic – Rhode Island Union 2–1 90' 7.5
18 okt 2026 Rhode Island Union – Pittsburgh Riverhounds 1–1 90' 7.6
15 okt 2026 Rhode Island Union – Loudoun United FC 1–0 90' 7.5
11 okt 2026 Detroit City FC – Rhode Island Union 1–0 90' 7.6
4 okt 2026 Brooklyn FC – Rhode Island Union 1–3 90' 7.7
1 okt 2026 Rhode Island Union – Indy Eleven 1–0 90' 8.3
27 sep 2026 Charleston Battery – Rhode Island Union 2–0 90' 7.4
20 sep 2026 Rhode Island Union – Miami FC 1–2 90' 7.0
13 sep 2026 SC Jacksonville – Rhode Island Union 0–3 90' 7.8
6 sep 2026 Rhode Island Union – Louisville City FC 1–1 90' 7.2
30 aug 2026 FC Tulsa – Rhode Island Union 1–0 90' 7.8
23 aug 2026 Rhode Island Union – Monterey Bay FC 3–1 90' 7.4
16 aug 2026 FC Tampa Bay Rowdies – Rhode Island Union 2–0 90' 7.2
9 aug 2026 Rhode Island Union – Colorado Springs Switchbacks FC 2–0 90' 8.0

Carrière en transfers

5 clubs · 6 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Zonder club Naar: Rio Grande Valley
    Transfer
  3. Inter Miami CF II Naar: Zonder club
    Transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)38
Gemiddelde rating7,22
Rating laatste wedstrijd7,525 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 7,22 nov 2025 jul 2026 okt 2026 7,5

Laatste 10 wedstrijden

7,5 7,6 7,5 7,6 7,7 8,3 7,4 7,0 7,8 7,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 USL Championship Rhode Island Union 31 (29) 2.633 1 0 7,27
2026 US Open Cup Rhode Island Union 3 (0) 114 0 0 7,37

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

USL Championship 2026 · percentiel onder verdedigers (119 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 95 Onderscheppingen 90 Clearances 67 Gewonnen luchtduels 79 Gewonnen duels 97 Passnauwkeurigheid 69 Progressieve balvoeringen 65 Rating 100

8 wedstrijden · 720 min

Frank Nodarse: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 3,13
95
Onderscheppingen / 90 min 1,75
90
Clearances / 90 min 4,75
67
Gewonnen luchtduels / 90 min 3,00
79
Gewonnen duels 74,3%
97
Passnauwkeurigheid 85,8%
69
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,13
65
Rating 7,58
100

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?