OrcaScore
25

Doelman

Franco Fragueda

  • Rubio Ñu
  • Argentina
  • 26 jaar
  • 189 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
26
2.340 min
Reddingen
73
Tegendoelpunten
27
Gemiddelde beoordeling
7,02
Leeftijd26
Geboortedatum25 jul 2000
Lengte189 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€285K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 8
Minuten720
Rating6,74
Reddingen / Tegendoelpunten17 / 11
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid196 · 48%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels5 / 7
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes50
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten268
Balverlies101
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels4
Clearances2
Balveroveringen84
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien10
Wedstrijden / Basisplaatsen18 / 18
Minuten1.620
Rating7,14
Reddingen / Tegendoelpunten56 / 16
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid433 · 57%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 2
Gewonnen duels11 / 14
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes111
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten604
Balverlies193
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels4
Clearances14
Balveroveringen159
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week3
Clean sheets8
Reddingen van binnen de zestien36
Afgelegde afstand (km)33,26
Topsnelheid (km/u)26,85

Eigenschappen

Positie: G

lijn: G gemiddelde
Aanval0
Techniek0
Tactiek37
Verdediging0
Creativiteit0

Kenmerken

Sterke punten

22

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
17 okt 2026 Recoleta FC – Rubio Ñu 1–0 90' 6.7
11 okt 2026 Rubio Ñu – Olimpia 0–0 90' 7.4
6 okt 2026 Sportivo Ameliano – Rubio Ñu 1–2 90' 6.8
26 sep 2026 Rubio Ñu – CS 2 de Mayo 2–2 90' 6.4
20 sep 2026 Cerro Porteño – Rubio Ñu 1–0 90' 7.2
14 sep 2026 Rubio Ñu – Nacional Asunción 0–1 90' 6.5
6 sep 2026 Libertad – Rubio Ñu 4–2 90' 6.2
1 sep 2026 Rubio Ñu – Sportivo San Lorenzo 3–1 90' 6.7
28 aug 2026 Sportivo Luqueño – Rubio Ñu 2–1 – –
22 aug 2026 Rubio Ñu – Sportivo Trinidense 0–0 – –
24 mei 2026 Cerro Porteño – Rubio Ñu 2–0 90' 6.4
15 mei 2026 Rubio Ñu – Nacional Asunción 1–1 90' 7.0
9 mei 2026 CS 2 de Mayo – Rubio Ñu 2–0 90' 6.5
3 mei 2026 Rubio Ñu – Sportivo Luqueño 0–0 90' 6.9
27 apr 2026 Sportivo San Lorenzo – Rubio Ñu 0–1 90' 6.9

Carrière en transfers

6 clubs · 9 transfers
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Club Atlético Deportivo Colon (Córdoba) Naar: 9 de Julio
    Gratis transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Talleres de Córdoba Reserve Naar: Club Atlético Deportivo Colon (Córdoba)
    Gratis transfer
  6. Verhuur
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)30
Gemiddelde rating7,03
Rating laatste wedstrijd6,717 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 7,03 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 7,4 6,8 6,4 7,2 6,5 6,2 6,7 6,4 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Primera División, Apertura Rubio Ñu 18 (18) 1.620 0 0 7,14
2026 Primera División Rubio Ñu 8 (8) 720 0 0 6,74

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Primera División 2026 · percentiel onder keepers (14 spelers)

Vergelijken
50 Reddingen 4 Reddingspercentage 4 Voorkomen doelpunten 50 Clean sheet-percentage 18 Passnauwkeurigheid 11 Nauwkeurige lange passes 32 Rating 11

5 wedstrijden · 450 min

Franco Fragueda: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Reddingen / 90 min 1,80
4
Reddingspercentage 50,0%
4
Voorkomen doelpunten / 90 min 0,00
50
Clean sheet-percentage 0,0%
18
Passnauwkeurigheid 50,9%
11
Nauwkeurige lange passes / 90 min 5,40
32
Rating 6,60
11

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?