OrcaScore
16

Middenvelder

Francho Serrano

  • Getafe
  • Spain
  • 25 jaar
  • 177 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
756 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,12
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,66
Leeftijd25
Geboortedatum17 okt 2001
Lengte177 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€3,1M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 7
Minuten576
Rating6,69
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid182 · 84%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen9 / 5
Gewonnen duels17 / 39
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,14 / 0,37
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes12
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten266
Balverlies57
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels15
Clearances9
Balveroveringen19
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt7
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)64,90
Topsnelheid (km/u)31,98
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating6,55
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid131 · 90%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels5 / 10
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,21 / 0,10
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten153
Balverlies22
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels4
Clearances1
Balveroveringen15
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)22,53
Topsnelheid (km/u)31,00

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval50
Techniek50
Tactiek44
Verdediging45
Creativiteit55

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Villarreal – Getafe – – –
5 nov 2026 Getafe – Brighton & Hove Albion – – –
1 nov 2026 Getafe – Sevilla 3–1 45' 6.6
25 okt 2026 Athletic Club – Getafe 4–0 45' 6.7
22 okt 2026 Getafe – FC Lugano 2–5 90' 6.2
19 okt 2026 Getafe – Rayo Vallecano 1–1 45' 7.0
15 okt 2026 Universitatea Craiova – Getafe 1–1 90' 6.9
10 okt 2026 FC Barcelona – Getafe 3–0 90' 6.3
20 sep 2026 Getafe – Málaga CF 1–0 90' 7.5
17 sep 2026 Real Betis – Getafe 1–0 81' 6.6
13 sep 2026 Getafe – Deportivo de A Coruña 1–1 14' 6.4
31 aug 2026 Osasuna – Getafe 1–0 76' 6.4
27 aug 2026 Partizan – Getafe 2–1 68' 6.6
23 aug 2026 Getafe – Real Racing Club 1–0 90' 6.7
20 aug 2026 Getafe – Partizan 3–1 90' 6.9

Carrière en transfers

4 clubs · 3 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Transfer
  3. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)31
Gemiddelde rating6,77
Rating laatste wedstrijd6,61 nov 2026
Gemiste wedstrijden3
5 6 7 8 9 6,77 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,7 6,2 7,0 6,9 6,3 7,5 6,6 6,4 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 LaLiga Getafe 9 (7) 576 0 1 6,69
2026 UEFA Conference League Getafe 2 (2) 180 0 0 6,55

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

LaLiga 2026 · percentiel onder middenvelders (94 spelers)

Vergelijken
50 xA 19 Sleutelpasses 2 Voltooide passes 32 Passnauwkeurigheid 54 Progressieve balvoeringen 29 Succesvolle dribbels 18 Tackles + onderscheppingen 58 Rating 30

5 wedstrijden · 351 min

Francho Serrano: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,04
19
Sleutelpasses / 90 min 0,00
2
Voltooide passes / 90 min 26,9
32
Passnauwkeurigheid 86,1%
54
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,03
29
Succesvolle dribbels / 90 min 0,26
18
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,82
58
Rating 6,72
30

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?