OrcaScore
10

Aanvaller

Florian Thauvin

  • RC Lens
  • France
  • 33 jaar
  • 179 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
1.074 min
Doelpunten
6
G+A per 90 min: 1,09
Assists
7
Gemiddelde beoordeling
7,82
Leeftijd33
Geboortedatum26 jan 1993
Lengte179 cm
Gewicht70 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€5,2M
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten212
Rating7,60
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)12 (6)
Passes · nauwkeurigheid114 · 83%
Kansen gecreëerd15
Tackles / Onderscheppingen4 / 0
Gewonnen duels9 / 19
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,83 / 1,45
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage8%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten9
Balcontacten187
Balverlies58
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels8
Clearances0
Balveroveringen9
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)27,97
Topsnelheid (km/u)30,49
Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 9
Minuten787
Rating7,89
Doelpunten / Assists4 / 7
Schoten (op doel)21 (12)
Passes · nauwkeurigheid352 · 74%
Kansen gecreëerd30
Tackles / Onderscheppingen4 / 4
Gewonnen duels37 / 82
Succesvolle dribbels10
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)3 / 0
Expected goals \/ assists3,97 / 3,93
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd10
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage19%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes25
Nauwkeurige voorzetten28
Balcontacten578
Balverlies206
Bal afgepakt15
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels31
Clearances1
Balveroveringen39
Fouten ondervonden17
Fouten gemaakt9
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week4
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)95,81
Topsnelheid (km/u)34,71
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten75
Rating7,90
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid26 · 88%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels10 / 16
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage50%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten50
Balverlies13
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels10
Clearances0
Balveroveringen5
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval87
Techniek76
Tactiek61
Verdediging23
Creativiteit84

Kenmerken

Sterke punten

1726

Zwakke punten

14

Nationaal elftal

  • France13 caps · 2 goals · debuut jun 2017

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 RC Lens – Olympique de Marseille – – –
4 nov 2026 RC Lens – Como – – –
30 okt 2026 LOSC Lille – RC Lens 1–0 90' 7.0
24 okt 2026 RC Lens – Paris FC 2–1 90' 8.9
21 okt 2026 Club Brugge KV – RC Lens 3–0 32' 6.6
17 okt 2026 Troyes – RC Lens 1–3 67' 9.0
13 okt 2026 RC Lens – Sporting CP 0–2 90' 8.5
9 okt 2026 RC Lens – Olympique Lyonnais 2–1 90' 8.7
18 sep 2026 AS Monaco – RC Lens 2–1 90' 6.6
13 sep 2026 Le Mans – RC Lens 2–2 90' 6.7
10 sep 2026 SK Slavia Praha – RC Lens 2–3 90' 7.7
5 sep 2026 RC Lens – Lorient 0–1 90' 7.0
29 aug 2026 RC Strasbourg – RC Lens 2–1 90' 7.7
22 aug 2026 RC Lens – AJ Auxerre 5–2 90' 9.4
16 aug 2026 RC Lens – Paris Saint-Germain 1–0 75' 7.9

Carrière en transfers

8 clubs · 15 transfers · totale transfersom 50.9M €
  1. Udinese Naar: Lens
    Transfer 6M €
  2. Tigres Naar: Udinese
    Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Transfer 11M €
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Transfer 18.4M €
  10. Transfer 12M €
  11. Bastia Naar: Lille
    Terug van verhuur
  12. Lille Naar: Bastia
    Verhuur
  13. Bastia Naar: Lille
    Transfer 3.5M €
  14. Gratis transfer
  15. Grenoble U19 Naar: Grenoble Foot 38 2
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)42
Gemiddelde rating7,61
Rating laatste wedstrijd7,030 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 7,61 nov 2025 apr 2026 okt 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 8,9 6,6 9,0 8,5 8,7 6,6 6,7 7,7 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Ligue 1 RC Lens 9 (9) 787 4 7 7,89
2026 UEFA Champions League RC Lens 3 (2) 212 1 0 7,60
2026 Trophée des Champions RC Lens 1 (1) 75 1 0 7,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Ligue 1 2026 · percentiel onder aanvallers (25 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 78 xG 86 Schoten 66 xA 94 Sleutelpasses 90 Succesvolle dribbels 78 Gewonnen luchtduels 30 Rating 86

5 wedstrijden · 450 min

Florian Thauvin: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,60
78
xG / 90 min 0,72
86
Schoten / 90 min 3,20
66
xA / 90 min 0,38
94
Sleutelpasses / 90 min 2,80
90
Succesvolle dribbels / 90 min 1,20
78
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,80
30
Rating 7,48
86

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?