OrcaScore
11

Aanvaller

Fisnik Asllani

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
639 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,42
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,69
Leeftijd24
Geboortedatum8 aug 2002
Lengte191 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetBeide
Marktwaarde€31M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 2
Minuten193
Rating6,65
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)7 (2)
Passes · nauwkeurigheid70 · 74%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels9 / 25
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,53 / 0,41
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage14%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten112
Balverlies31
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels9
Clearances0
Balveroveringen11
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt4
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)15,85
Topsnelheid (km/u)28,49
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 1
Minuten125
Rating6,63
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)4 (2)
Passes · nauwkeurigheid47 · 74%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels7 / 23
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,34 / 0,17
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage25%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten77
Balverlies19
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels7
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)16,90
Topsnelheid (km/u)29,21
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 4
Minuten321
Rating6,75
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)19 (4)
Passes · nauwkeurigheid111 · 78%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen4 / 2
Gewonnen duels22 / 54
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,80 / 0,61
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten190
Balverlies50
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels18
Clearances2
Balveroveringen13
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt5
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)40,58
Topsnelheid (km/u)30,61

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval74
Techniek58
Tactiek43
Verdediging23
Creativiteit60

Kenmerken

Sterke punten

126

Zwakke punten

1416

Nationaal elftal

  • Kosovo20 caps · 5 goals · debuut sep 2024

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 TSG Hoffenheim – FC Schalke 04 – – –
5 nov 2026 Crystal Palace – TSG Hoffenheim 1–1 76' 6.1
31 okt 2026 SV Werder Bremen – TSG Hoffenheim 2–0 87' 6.5
28 okt 2026 Holstein Kiel – TSG Hoffenheim 5–4 75' 7.2
25 okt 2026 TSG Hoffenheim – Bayer 04 Leverkusen 3–0 84' 6.7
22 okt 2026 TSG Hoffenheim – Olympique Lyonnais 3–0 12' 6.5
18 okt 2026 Borussia M'gladbach – TSG Hoffenheim 1–2 69' 7.6
15 okt 2026 TSG Hoffenheim – Beşiktaş JK 2–3 90' 7.6
10 okt 2026 TSG Hoffenheim – Hamburger SV 2–3 63' 6.3
4 okt 2026 Kosovo – Austria 1–1 23' 7.1
1 okt 2026 Israel – Kosovo 0–0 90' 6.4
27 sep 2026 Austria – Kosovo 3–1 10' 6.4
24 sep 2026 Kosovo – Ireland 1–0 2' –
20 sep 2026 SC Paderborn 07 – TSG Hoffenheim 3–1 10' 6.5
17 sep 2026 OFI Crete – TSG Hoffenheim 2–0 15' 6.4

Carrière en transfers

4 clubs · 5 transfers
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 6 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)37
Gemiddelde rating6,72
Rating laatste wedstrijd6,15 nov 2026
Gemiste wedstrijden21 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,72 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,1

Laatste 10 wedstrijden

6,1 6,5 7,2 6,7 6,5 7,6 7,6 6,3 7,1 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Bundesliga TSG Hoffenheim 6 (4) 321 0 1 6,75
2026 UEFA Europa League TSG Hoffenheim 4 (2) 193 1 0 6,65
2026 UEFA Nations League Kosovo 4 (1) 125 1 0 6,63
2026 DFB Pokal TSG Hoffenheim 1 (0) 75 0 0 7,20

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

2. Bundesliga 2024 · percentiel onder aanvallers (89 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 84 xG 50 Schoten 87 xA 50 Sleutelpasses 66 Succesvolle dribbels 64 Gewonnen luchtduels 38 Rating 96

33 wedstrijden · 2.777 min

Fisnik Asllani: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,58
84
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 3,40
87
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,46
66
Succesvolle dribbels / 90 min 1,13
64
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,36
38
Rating 7,37
96

Hoe berekenen we dit?