OrcaScore
10

Middenvelder

Finn Azaz

  • Southampton
  • Ireland
  • 26 jaar
  • 185 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
18
1.407 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,58
Assists
6
Gemiddelde beoordeling
6,99
Leeftijd26
Geboortedatum6 sep 2000
Lengte185 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€21M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen14 / 13
Minuten1.188
Rating7,07
Doelpunten / Assists3 / 5
Schoten (op doel)29 (8)
Passes · nauwkeurigheid514 · 80%
Kansen gecreëerd29
Tackles / Onderscheppingen14 / 2
Gewonnen duels41 / 98
Succesvolle dribbels11
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists3,28 / 2,74
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd7
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage10%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes18
Nauwkeurige voorzetten6
Balcontacten734
Balverlies204
Bal afgepakt24
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels40
Clearances4
Balveroveringen55
Fouten ondervonden15
Fouten gemaakt7
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)140,98
Topsnelheid (km/u)34,97
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating7,05
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid73 · 71%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen3 / 3
Gewonnen duels14 / 25
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,06 / 0,22
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten123
Balverlies36
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels13
Clearances3
Balveroveringen16
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)22,02
Topsnelheid (km/u)29,66
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 0
Minuten39
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid35 · 74%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels0 / 3
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,01 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten40
Balverlies11
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels0
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval63
Techniek57
Tactiek43
Verdediging37
Creativiteit63

Kenmerken

Sterke punten

267

Nationaal elftal

  • Ireland16 caps · 1 goals · debuut mrt 2024

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
7 nov 2026 Preston North End – Southampton – – –
3 nov 2026 West Bromwich Albion – Southampton 1–1 90' 6.8
31 okt 2026 Southampton – Queens Park Rangers 4–1 90' 6.9
24 okt 2026 West Ham United – Southampton 2–3 90' 6.6
17 okt 2026 Southampton – Bolton Wanderers 0–0 90' 7.0
14 okt 2026 Norwich City – Southampton 0–1 90' 6.9
11 okt 2026 Southampton – Portsmouth 1–0 90' 7.3
4 okt 2026 Ireland – Israel 1–1 – –
1 okt 2026 Ireland – Austria 2–2 90' 6.8
27 sep 2026 Israel – Ireland 0–3 – –
24 sep 2026 Kosovo – Ireland 1–0 90' 7.3
19 sep 2026 Wrexham – Southampton 2–1 90' 5.9
12 sep 2026 Southampton – Bristol City 4–1 88' 8.2
8 sep 2026 Southampton – Swansea City 3–1 90' 7.6
5 sep 2026 Lincoln City – Southampton 1–1 78' 6.6

Carrière en transfers

7 clubs · 6 transfers · totale transfersom 16.8M €
  1. Transfer 13.9M €
  2. Transfer 2.9M €
  3. Verhuur
  4. Verhuur
  5. Verhuur
  6. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)53
Gemiddelde rating6,98
Rating laatste wedstrijd6,83 nov 2026
Gemiste wedstrijden11 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 6,98 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 6,9 6,6 7,0 6,9 7,3 6,8 7,3 5,9 8,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Championship Southampton 14 (13) 1.188 3 5 7,07
2026 UEFA Nations League Ireland 2 (2) 180 0 0 7,05
2026 EFL Cup Southampton 2 (0) 39 0 1 6,40

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Championship 2024 · percentiel onder middenvelders (234 spelers)

Vergelijken
50 xA 88 Sleutelpasses 97 Voltooide passes 52 Passnauwkeurigheid 20 Progressieve balvoeringen 94 Succesvolle dribbels 54 Tackles + onderscheppingen 5 Rating 99

45 wedstrijden · 3.570 min

Finn Azaz: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,19
88
Sleutelpasses / 90 min 2,24
97
Voltooide passes / 90 min 26,5
52
Passnauwkeurigheid 74,4%
20
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,08
94
Succesvolle dribbels / 90 min 0,81
54
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,34
5
Rating 7,28
99

Hoe berekenen we dit?