OrcaScore
11

Middenvelder

Filippo Puletto

  • Carpi
  • Italy
  • 22 jaar
  • 180 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
1.048 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,26
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,02
Leeftijd22
Geboortedatum1 mei 2004
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€69K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 12
Minuten956
Rating6,96
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)11 (6)
Passes · nauwkeurigheid461 · 82%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen18 / 10
Gewonnen duels73 / 139
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,87 / 0,87
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage9%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes19
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten655
Balverlies150
Bal afgepakt13
Gewonnen luchtduels11
Gewonnen grondduels62
Clearances9
Balveroveringen53
Fouten ondervonden31
Fouten gemaakt13
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)103,44
Topsnelheid (km/u)33,55
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 0
Minuten92
Rating7,40
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)5 (1)
Passes · nauwkeurigheid36 · 75%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels13 / 17
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage20%
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten1
Gewonnen luchtduels0
Clearances1
Balveroveringen8
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval51
Techniek53
Tactiek34
Verdediging37
Creativiteit45

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Carpi – Renate 0–5 80' 6.4
28 okt 2026 Carpi – Ravenna 7–5 52' 7.4
24 okt 2026 Alcione Milano – Carpi 1–2 80' 7.1
17 okt 2026 Carpi – Lumezzane 3–1 84' 6.9
10 okt 2026 Pergolettese – Carpi 2–1 90' 7.1
3 okt 2026 Pro Vercelli – Carpi 2–0 90' 7.2
27 sep 2026 Carpi – Arzignano Valchiampo 0–3 90' 6.8
20 sep 2026 Novara – Carpi 2–2 45' 6.6
17 sep 2026 Carpi – Ospitaletto Franciacorta 2–2 90' 7.3
13 sep 2026 Carpi – Cittadella 1–2 90' 7.1
6 sep 2026 AlbinoLeffe – Carpi 0–1 59' 7.3
2 sep 2026 Carpi – Pro Vercelli 7–6 – –
30 aug 2026 Carpi – Juventus NG U23 3–3 90' 7.2
21 aug 2026 Union Brescia – Carpi 3–1 68' 6.5
15 aug 2026 Carpi – Pianese 3–2 40' 7.4

Carrière en transfers

5 clubs · 8 transfers
  1. Pianese Naar: Carpi
    Gratis transfer
  2. Zonder club Naar: Pianese
    Transfer
  3. SPAL Naar: Zonder club
    Transfer
  4. Carpi Naar: SPAL
    Terug van verhuur
  5. SPAL Naar: Carpi
    Verhuur
  6. Trento Naar: SPAL
    Terug van verhuur
  7. SPAL Naar: Trento
    Verhuur
  8. SPAL U19 Naar: SPAL
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)28
Gemiddelde rating6,89
Rating laatste wedstrijd6,41 nov 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,89 dec 2025 aug 2026 nov 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 6,9 7,1 6,9 7,1 7,2 6,8 6,6 7,3 7,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie C, Girone A Carpi 12 (12) 956 1 0 6,96
2026 Coppa Italia Serie C Carpi 2 (0) 92 1 1 7,40

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie C, Girone A 2026 · percentiel onder middenvelders (116 spelers)

Vergelijken
50 xA 51 Sleutelpasses 62 Voltooide passes 69 Passnauwkeurigheid 63 Progressieve balvoeringen 41 Succesvolle dribbels 44 Tackles + onderscheppingen 33 Rating 62

8 wedstrijden · 612 min

Filippo Puletto: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,08
51
Sleutelpasses / 90 min 0,88
62
Voltooide passes / 90 min 29,3
69
Passnauwkeurigheid 81,6%
63
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
41
Succesvolle dribbels / 90 min 0,59
44
Tackles + onderscheppingen / 90 min 0,88
33
Rating 6,84
62

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?