OrcaScore
5

Middenvelder

Fidel Ambríz

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
17
696 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,13
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,66
Leeftijd23
Geboortedatum21 mrt 2003
Lengte181 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetBeide
Marktwaarde€3,4M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 4
Minuten385
Rating6,69
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)6 (2)
Passes · nauwkeurigheid256 · 89%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen6 / 8
Gewonnen duels18 / 43
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,68 / 0,32
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes17
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten316
Balverlies37
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels9
Clearances8
Balveroveringen25
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt9
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 2
Minuten204
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid87 · 82%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 8
Gewonnen duels11 / 21
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,02 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten114
Balverlies22
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels2
Clearances4
Balveroveringen9
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten107
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid74 · 92%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels5 / 11
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten87
Balverlies8
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels4
Clearances3
Balveroveringen6
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)12,53
Topsnelheid (km/u)31,58

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval47
Techniek48
Tactiek45
Verdediging47
Creativiteit46

Nationaal elftal

  • Mexico1 caps · 0 goals · debuut jun 2024

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 CF Monterrey – Club Tijuana 3–3 – –
25 okt 2026 CF Monterrey – CD Guadalajara 0–1 56' 6.6
22 okt 2026 Club Puebla – CF Monterrey 1–4 – –
19 okt 2026 CF Monterrey – CF Pachuca 2–1 – –
11 okt 2026 Club América – CF Monterrey 1–1 23' 6.6
26 sep 2026 Atlante FC – CF Monterrey 4–2 90' 6.4
20 sep 2026 CF Monterrey – Cruz Azul 1–0 14' 7.0
13 sep 2026 CF Monterrey – Tigres UANL 0–0 1' –
7 sep 2026 CD Toluca – CF Monterrey 2–0 9' 6.6
6 sep 2026 Querétaro FC – CF Monterrey – – –
3 sep 2026 Club América – CF Monterrey 6–7 2' –
31 aug 2026 CF Monterrey – Atlético San Luis 1–3 90' 7.5
26 aug 2026 CF Monterrey – Chicago Fire 2–1 1' –
22 aug 2026 Club León – CF Monterrey 2–0 68' 6.4
16 aug 2026 CF Monterrey – FC Juárez 6–1 – –

Carrière en transfers

3 clubs · 2 transfers · totale transfersom 6.7M €
  1. Transfer 6.7M €
  2. León Naar: León
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)29
Gemiddelde rating6,64
Rating laatste wedstrijd6,625 okt 2026
Gemiste wedstrijden7
5 6 7 8 6,64 dec 2025 apr 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,6 6,4 7,0 6,6 7,5 6,4 6,7 6,6 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga MX, Apertura CF Monterrey 9 (4) 385 0 1 6,69
2026 Leagues Cup CF Monterrey 6 (2) 204 0 0 6,60
2026 CONCACAF Champions Cup CF Monterrey 2 (1) 107 0 0 6,70

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga MX, Apertura 2024 · percentiel onder middenvelders (140 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 2 Voltooide passes 66 Passnauwkeurigheid 65 Progressieve balvoeringen 44 Succesvolle dribbels 21 Tackles + onderscheppingen 95 Rating 21

19 wedstrijden · 1.196 min

Fidel Ambríz: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,15
2
Voltooide passes / 90 min 39,2
66
Passnauwkeurigheid 85,3%
65
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
44
Succesvolle dribbels / 90 min 0,38
21
Tackles + onderscheppingen / 90 min 4,67
95
Rating 6,72
21

Hoe berekenen we dit?