OrcaScore
9

Aanvaller

Ferrán Jutglà

  • Celta Vigo
  • Spain
  • 27 jaar
  • 175 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
857 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,21
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,60
Leeftijd27
Geboortedatum1 feb 1999
Lengte175 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€10,7M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 8
Minuten649
Rating6,64
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)13 (4)
Passes · nauwkeurigheid126 · 71%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels33 / 78
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,46 / 0,30
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage15%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten239
Balverlies84
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels10
Gewonnen grondduels23
Clearances5
Balveroveringen16
Fouten ondervonden13
Fouten gemaakt11
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)74,70
Topsnelheid (km/u)33,44
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten208
Rating6,47
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)6 (1)
Passes · nauwkeurigheid49 · 88%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels6 / 16
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,23 / 0,25
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten90
Balverlies28
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels2
Clearances2
Balveroveringen3
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt2
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)23,92
Topsnelheid (km/u)31,42

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval71
Techniek50
Tactiek54
Verdediging28
Creativiteit54

Kenmerken

Sterke punten

1

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Celta Vigo – Levante UD – – –
5 nov 2026 Celta Vigo – Royale Union Saint-Gilloise – – –
31 okt 2026 Rayo Vallecano – Celta Vigo 3–0 61' 6.7
25 okt 2026 Celta Vigo – Real Betis 0–0 33' 6.4
22 okt 2026 Celtic – Celta Vigo 1–2 77' 6.1
18 okt 2026 Celta Vigo – Deportivo Alavés 2–1 90' 7.1
15 okt 2026 Celta Vigo – Juventus 1–2 75' 6.9
11 okt 2026 Elche – Celta Vigo 0–0 71' 6.0
19 sep 2026 Celta Vigo – Real Racing Club 5–0 63' 6.3
16 sep 2026 Omonia Nicosia – Celta Vigo 1–0 56' 6.4
13 sep 2026 Celta Vigo – Málaga CF 1–1 84' 7.9
7 sep 2026 Getafe – Celta Vigo 1–1 13' 6.7
3 sep 2026 Real Sociedad – Celta Vigo 0–0 69' 6.5
30 aug 2026 Celta Vigo – Athletic Club 0–2 90' 6.7
27 aug 2026 Celta Vigo – Osasuna 1–2 11' 6.7

Carrière en transfers

6 clubs · 7 transfers · totale transfersom 10M €
  1. Transfer 5M €
  2. Transfer 5M €
  3. Gratis transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer
  7. Espanyol Youth Naar: Vic Riuprimer
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)48
Gemiddelde rating6,74
Rating laatste wedstrijd6,631 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,74 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,4 6,1 7,1 6,9 6,0 6,3 6,4 7,9 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 LaLiga Celta Vigo 11 (8) 649 2 0 6,64
2026 UEFA Europa League Celta Vigo 3 (3) 208 0 0 6,47

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

LaLiga 2026 · percentiel onder aanvallers (32 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 42 xG 5 Schoten 8 xA 45 Sleutelpasses 27 Succesvolle dribbels 36 Gewonnen luchtduels 52 Rating 36

7 wedstrijden · 394 min

Ferrán Jutglà: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,23
42
xG / 90 min 0,13
5
Schoten / 90 min 1,37
8
xA / 90 min 0,05
45
Sleutelpasses / 90 min 0,69
27
Succesvolle dribbels / 90 min 0,69
36
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,37
52
Rating 6,69
36

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?