OrcaScore
10

Middenvelder

Fernando Andrade

  • Bodrum FK
  • Brazil
  • 33 jaar
  • 182 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
6
336 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,80
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,97
Leeftijd33
Geboortedatum8 jan 1993
Lengte182 cm
Gewicht79 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€215K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten252
Rating7,30
Doelpunten / Assists2 / 1
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid62 · 74%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen3 / 2
Gewonnen duels21 / 46
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,40 / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage67%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten137
Balverlies56
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels17
Clearances1
Balveroveringen10
Fouten ondervonden12
Fouten gemaakt4
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)16,55
Topsnelheid (km/u)33,35
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten84
Rating6,30
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid21 · 86%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 2
Gewonnen duels1 / 6
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,06 / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten36
Balverlies10
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances0
Balveroveringen1
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)9,29
Topsnelheid (km/u)33,14

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval54
Techniek38
Tactiek39
Verdediging38
Creativiteit49

Kenmerken

Zwakke punten

14

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
13 okt 2026 Sarıyer – Bodrum FK 1–4 27' 6.8
20 sep 2026 Pendikspor – Bodrum FK 1–1 90' 6.7
12 sep 2026 Bodrum FK – Batman Petrolspor 4–0 90' 8.8
7 sep 2026 Mardin 1969 Spor – Bodrum FK 1–0 45' 6.9
21 aug 2026 Erzurumspor FK – Galatasaray 0–4 20' 6.6
16 aug 2026 Amedspor – Erzurumspor FK 3–0 64' 6.0
2 mei 2026 Çorum FK – Erzurumspor FK 1–1 – –
26 apr 2026 Erzurumspor FK – Bandırmaspor 1–1 29' 6.8
19 apr 2026 Bodrum FK – Erzurumspor FK 1–1 12' 6.5
13 apr 2026 Erzurumspor FK – Boluspor 2–0 10' 6.5
9 apr 2026 İstanbulspor – Erzurumspor FK 0–1 8' 6.4
4 apr 2026 Erzurumspor FK – Iğdır FK 2–1 12' 6.7
22 mrt 2026 Esenler Erokspor – Erzurumspor FK 0–2 – –
15 mrt 2026 Erzurumspor FK – Hatayspor 3–0 31' 7.0
11 mrt 2026 Ümraniyespor – Erzurumspor FK 3–1 16' 6.3

Carrière en transfers

16 clubs · 18 transfers · totale transfersom 1.5M €
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Porto Naar: Casa Pia
    Gratis transfer
  6. Al-Fayha Naar: Porto
    Terug van verhuur
  7. Porto Naar: Al-Fayha
    Verhuur
  8. Rizespor Naar: Porto
    Terug van verhuur
  9. Porto Naar: Rizespor
    Verhuur
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Transfer 1.5M €
  13. Gratis transfer
  14. Transfer Niet bekendgemaakt
  15. Gratis transfer
  16. Gratis transfer
  17. Transfer Niet bekendgemaakt
  18. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 30 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)25
Gemiddelde rating6,71
Rating laatste wedstrijd6,813 okt 2026
Gemiste wedstrijden02 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 10 6,71 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 6,7 8,8 6,9 6,6 6,0 6,8 6,5 6,5 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Trendyol 1.Lig Bodrum FK 4 (3) 252 2 1 7,30
2026 Trendyol Süper Lig Erzurumspor FK 2 (1) 84 0 0 6,30

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Trendyol 1.Lig 2024 · percentiel onder middenvelders (207 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 51 Voltooide passes 7 Passnauwkeurigheid 33 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 50 Tackles + onderscheppingen 3 Rating 29

34 wedstrijden · 2.564 min

Fernando Andrade: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,02
51
Voltooide passes / 90 min 14,5
7
Passnauwkeurigheid 77,0%
33
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,84
50
Tackles + onderscheppingen / 90 min 0,88
3
Rating 6,76
29

Hoe berekenen we dit?