OrcaScore
13

Middenvelder

Ferjani Sassi

  • Al-Gharafa
  • Tunisia
  • 34 jaar
  • 185 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
1.043 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,17
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,76
Leeftijd34
Geboortedatum18 mrt 1992
Lengte185 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€930K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 7
Minuten627
Rating6,87
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)15 (5)
Passes · nauwkeurigheid347 · 85%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen10 / 8
Gewonnen duels31 / 69
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage7%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes16
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten436
Balverlies77
Bal afgepakt11
Gewonnen luchtduels12
Gewonnen grondduels19
Clearances4
Balveroveringen21
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt11
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)62,25
Topsnelheid (km/u)29,67
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten315
Rating6,73
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)5 (2)
Passes · nauwkeurigheid139 · 80%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen8 / 4
Gewonnen duels11 / 26
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,74 / 0,10
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage20%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes13
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten185
Balverlies33
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels11
Clearances3
Balveroveringen18
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)34,09
Topsnelheid (km/u)31,11
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten101
Rating6,10
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid28 · 79%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels6 / 15
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels2
Clearances1
Balveroveringen6
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval51
Techniek55
Tactiek50
Verdediging49
Creativiteit50

Kenmerken

Sterke punten

2513

Nationaal elftal

  • Tunisia103 caps · 9 goals · debuut jun 2013

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 Al-Gharafa – Al-Qadsiah 0–5 45' 6.1
30 okt 2026 Al-Gharafa – Qatar SC 2–0 90' 6.6
26 okt 2026 Al-Ahli – Al-Gharafa 2–1 90' 6.5
18 okt 2026 Al-Gharafa – Al-Rayyan 0–0 90' 6.4
12 okt 2026 Al-Gharafa – Esteghlal FC 1–2 90' 7.4
8 okt 2026 Al-Wakrah – Al-Gharafa 3–2 87' 7.7
28 sep 2026 Tunisia – Botswana 2–2 64' 7.1
24 sep 2026 Tunisia – Uganda 1–1 90' 7.4
15 sep 2026 Al-Hilal – Al-Gharafa 2–1 90' 6.9
11 sep 2026 Al-Gharafa – Lusail SC 0–0 90' 6.7
5 sep 2026 Al-Sadd – Al-Gharafa 4–1 90' 6.5
1 sep 2026 Al-Sadd – Al-Gharafa 2–1 90' 6.1
27 aug 2026 Al-Gharafa – Al Shamal SC 1–3 90' 7.3
21 aug 2026 Al-Gharafa – Al-Shahaniya 2–1 90' 6.9
9 mei 2026 Al-Gharafa – Al-Sadd 4–1 – –

Carrière en transfers

7 clubs · 7 transfers · totale transfersom 6.7M €
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Transfer 3.4M €
  4. EST Naar: Al-Nassr
    Transfer 2M €
  5. Metz Naar: EST
    Transfer 775k €
  6. Transfer 500k €
  7. ESS U19 Naar: CS Sfaxien
    Transfer 13k €

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 3 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)31
Gemiddelde rating6,83
Rating laatste wedstrijd6,12 nov 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,83 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,1

Laatste 10 wedstrijden

6,1 6,6 6,5 6,4 7,4 7,7 7,1 7,4 6,9 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Stars League Al-Gharafa 7 (7) 627 1 0 6,87
2026 AFC Champions League Elite Al-Gharafa 4 (3) 315 1 0 6,73
2026 Qatar Cup Al-Gharafa 1 (1) 101 0 0 6,10

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Stars League 2024 · percentiel onder middenvelders (97 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 73 Voltooide passes 88 Passnauwkeurigheid 73 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 66 Tackles + onderscheppingen 91 Rating 90

22 wedstrijden · 1.855 min

Ferjani Sassi: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,70
73
Voltooide passes / 90 min 56,3
88
Passnauwkeurigheid 87,5%
73
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 1,12
66
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,98
91
Rating 7,51
90

Hoe berekenen we dit?