OrcaScore
20

Verdediger

Felix Bacher

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
1.091 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,16
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,00
Leeftijd26
Geboortedatum25 okt 2000
Lengte190 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€6,5M
Contract tot30 jun 2031

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten270
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid173 · 91%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen3 / 3
Gewonnen duels10 / 19
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,08 / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten213
Balverlies19
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels6
Clearances19
Balveroveringen11
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)20,91
Topsnelheid (km/u)32,18
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating7,20
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid96 · 91%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels4 / 7
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten109
Balverlies12
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels4
Clearances1
Balveroveringen6
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)10,04
Topsnelheid (km/u)29,70
Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 8
Minuten731
Rating7,02
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)8 (3)
Passes · nauwkeurigheid513 · 90%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen9 / 4
Gewonnen duels27 / 49
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,83 / 0,10
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage12%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes28
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten601
Balverlies55
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels12
Gewonnen grondduels15
Clearances36
Balveroveringen14
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt10
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)85,04
Topsnelheid (km/u)35,35

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval37
Techniek50
Tactiek59
Verdediging68
Creativiteit39

Kenmerken

Sterke punten

15

Nationaal elftal

  • Austria1 caps · 0 goals · debuut okt 2026

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
14 nov 2026 Austria – Ireland – – –
8 nov 2026 Stade Brestois – Olympique Lyonnais – – –
5 nov 2026 Real Sociedad – Olympique Lyonnais 1–1 90' 6.7
1 nov 2026 Olympique Lyonnais – Angers 2–0 90' 7.3
26 okt 2026 Paris Saint-Germain – Olympique Lyonnais 2–0 90' 6.5
22 okt 2026 TSG Hoffenheim – Olympique Lyonnais 3–0 45' 8.1
18 okt 2026 Olympique Lyonnais – OGC Nice 2–1 15' 6.7
15 okt 2026 Olympique Lyonnais – Crystal Palace 3–2 90' 6.3
9 okt 2026 RC Lens – Olympique Lyonnais 2–1 90' 6.6
4 okt 2026 Kosovo – Austria 1–1 90' 7.2
1 okt 2026 Ireland – Austria 2–2 – –
27 sep 2026 Austria – Kosovo 3–1 – –
19 sep 2026 Olympique Lyonnais – Stade Rennais 4–0 90' 6.9
16 sep 2026 RSC Anderlecht – Olympique Lyonnais 1–2 45' 6.5
12 sep 2026 Paris FC – Olympique Lyonnais 0–0 90' 7.3

Carrière en transfers

7 clubs · 6 transfers · totale transfersom 4.3M €
  1. Estoril Naar: Lyon
    Transfer 4.3M €
  2. Tirol Naar: Estoril
    Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Transfer
  5. Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Schwaz Jgd. Naar: W. Innsbruck J.
    Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 5 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)36
Gemiddelde rating6,89
Rating laatste wedstrijd6,75 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,89 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 7,3 6,5 8,1 6,7 6,3 6,6 7,2 6,9 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Ligue 1 Olympique Lyonnais 9 (8) 731 1 1 7,02
2026 UEFA Europa League Olympique Lyonnais 4 (3) 270 0 0 6,90
2026 UEFA Nations League Austria 1 (1) 90 0 0 7,20

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Ligue 1 2026 · percentiel onder verdedigers (58 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 30 Onderscheppingen 11 Clearances 68 Gewonnen luchtduels 65 Gewonnen duels 36 Passnauwkeurigheid 58 Progressieve balvoeringen 77 Rating 90

5 wedstrijden · 446 min

Felix Bacher: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,01
30
Onderscheppingen / 90 min 0,40
11
Clearances / 90 min 4,84
68
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,41
65
Gewonnen duels 55,2%
36
Passnauwkeurigheid 89,8%
58
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,41
77
Rating 7,22
90

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?