OrcaScore
16

Aanvaller

Federico Viñas

  • CD Toluca
  • Uruguay
  • 28 jaar
  • 180 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
21
1.386 min
Doelpunten
11
G+A per 90 min: 0,71
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,15
Leeftijd28
Geboortedatum30 jun 1998
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€7,3M
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 8
Minuten744
Rating7,26
Doelpunten / Assists8 / 0
Schoten (op doel)40 (13)
Passes · nauwkeurigheid168 · 77%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen8 / 0
Gewonnen duels61 / 114
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists6,31 / 0,57
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist8
Afrondingspercentage20%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten339
Balverlies97
Bal afgepakt16
Gewonnen luchtduels23
Gewonnen grondduels38
Clearances6
Balveroveringen25
Fouten ondervonden25
Fouten gemaakt11
Buitenspel5
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 5
Minuten450
Rating7,22
Doelpunten / Assists3 / 0
Schoten (op doel)16 (7)
Passes · nauwkeurigheid87 · 79%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen10 / 2
Gewonnen duels34 / 68
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,68 / 0,21
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage19%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten167
Balverlies40
Bal afgepakt9
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels28
Clearances4
Balveroveringen9
Fouten ondervonden15
Fouten gemaakt14
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten192
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)6 (3)
Passes · nauwkeurigheid31 · 58%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels14 / 25
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,59 / 0,08
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten58
Balverlies21
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels6
Clearances1
Balveroveringen6
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt3
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)18,92
Topsnelheid (km/u)32,41

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval68
Techniek59
Tactiek57
Verdediging36
Creativiteit51

Kenmerken

Sterke punten

25

Nationaal elftal

  • Uruguay16 caps · 2 goals · debuut nov 2023

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Club América – CD Toluca 2–2 90' 7.9
25 okt 2026 Club León – CD Toluca 1–1 75' 6.9
22 okt 2026 CD Toluca – Club Tijuana 2–2 45' 8.1
18 okt 2026 CD Toluca – Atlético San Luis 1–1 70' 6.7
10 okt 2026 Tigres UANL – CD Toluca 3–2 45' 7.4
6 okt 2026 India – Uruguay 1–6 90' 7.9
28 sep 2026 South Korea – Uruguay 1–4 – –
24 sep 2026 Japan – Uruguay 3–1 67' 7.1
21 sep 2026 CD Toluca – Santos Laguna 2–3 66' 7.9
16 sep 2026 Club Puebla – CD Toluca 0–1 77' 6.2
13 sep 2026 CD Toluca – Atlas FC 5–2 45' 7.9
7 sep 2026 CD Toluca – CF Monterrey 2–0 90' 7.6
3 sep 2026 CD Toluca – Club León 2–0 90' 7.7
31 aug 2026 CD Toluca – FC Juárez 4–0 20' 7.9
27 aug 2026 CD Toluca – Austin FC 2–0 90' 6.4

Carrière en transfers

5 clubs · 8 transfers · totale transfersom 16.9M €
  1. León Naar: Toluca
    Transfer 11.7M €
  2. Oviedo Naar: León
    Terug van verhuur
  3. León Naar: Oviedo
    Verhuur
  4. América Naar: León
    Transfer 3.5M €
  5. Transfer 1.7M €
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Juventud U19 Naar: Juventud
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)46
Gemiddelde rating7,14
Rating laatste wedstrijd7,91 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 7,14 dec 2025 jun 2026 nov 2026 7,9

Laatste 10 wedstrijden

7,9 6,9 8,1 6,7 7,4 7,9 7,1 7,9 6,2 7,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga MX, Apertura CD Toluca 12 (8) 744 8 0 7,26
2026 Leagues Cup CD Toluca 6 (5) 450 3 0 7,22
2026 FIFA World Cup Uruguay 3 (2) 192 0 0 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

LaLiga 2 2024 · percentiel onder aanvallers (101 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 14 xG 50 Schoten 52 xA 50 Sleutelpasses 74 Succesvolle dribbels 11 Gewonnen luchtduels 91 Rating 42

19 wedstrijden · 798 min

Federico Viñas: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,11
14
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 2,37
52
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,13
74
Succesvolle dribbels / 90 min 0,34
11
Gewonnen luchtduels / 90 min 4,29
91
Rating 6,76
42

Hoe berekenen we dit?