OrcaScore
5

Middenvelder

Federico Proia

  • Scafatese
  • Italy
  • 30 jaar
  • 185 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
1.092 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,16
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,51
Leeftijd30
Geboortedatum4 feb 1996
Lengte185 cm
Gewicht80 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€385K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 11
Minuten953
Rating6,48
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)13 (3)
Passes · nauwkeurigheid319 · 82%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen21 / 5
Gewonnen duels52 / 120
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,22 / 0,32
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage8%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes16
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten470
Balverlies96
Bal afgepakt11
Gewonnen luchtduels17
Gewonnen grondduels35
Clearances16
Balveroveringen39
Fouten ondervonden14
Fouten gemaakt16
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)93,26
Topsnelheid (km/u)35,89
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten139
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid31 · 94%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels10 / 19
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels0
Clearances3
Balveroveringen11
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval45
Techniek45
Tactiek31
Verdediging38
Creativiteit43

Kenmerken

Zwakke punten

15

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Bari – Scafatese 1–1 90' 6.5
27 okt 2026 Inter U23 – Scafatese 2–1 64' 6.5
24 okt 2026 Scafatese – Barletta 1–0 90' 7.0
17 okt 2026 US Salernitana 1919 – Scafatese 2–2 74' 7.4
11 okt 2026 Scafatese – Sorrento 3–2 90' 6.6
27 sep 2026 Scafatese – Team Altamura 2–0 88' 6.1
19 sep 2026 Cosenza – Scafatese 1–1 90' 6.6
15 sep 2026 Scafatese – Monopoli 0–0 32' 6.5
12 sep 2026 Catania – Scafatese 1–2 64' 6.3
6 sep 2026 Casertana – Scafatese 2–2 90' 6.7
1 sep 2026 Campobasso FC – Scafatese 5–3 39' 6.4
28 aug 2026 Scafatese – AZ Picerno 0–2 90' 6.2
21 aug 2026 Giugliano – Scafatese 3–3 90' 5.4
15 aug 2026 US Salernitana 1919 – Scafatese 1–2 90' 7.0
13 mei 2026 US Salernitana 1919 – Casertana 1–1 71' 6.8

Carrière en transfers

12 clubs · 18 transfers · totale transfersom 1M €
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Ascoli Naar: Vicenza
    Terug van verhuur
  4. Vicenza Naar: Ascoli
    Verhuur
  5. SPAL Naar: Vicenza
    Terug van verhuur
  6. Vicenza Naar: SPAL
    Verhuur
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Transfer 1M €
  10. Transfer Niet bekendgemaakt
  11. Bassano Naar: Spezia
    Terug van verhuur
  12. Spezia Naar: Bassano
    Verhuur
  13. Terug van verhuur
  14. Verhuur
  15. Transfer Niet bekendgemaakt
  16. Transfer Niet bekendgemaakt
  17. Terug van verhuur
  18. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)39
Gemiddelde rating6,56
Rating laatste wedstrijd6,531 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,56 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 6,5 7,0 7,4 6,6 6,1 6,6 6,5 6,3 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie C, Girone C Scafatese 12 (11) 953 1 1 6,48
2026 Coppa Italia Serie C Scafatese 2 (1) 139 0 0 6,70

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie C, Girone C 2026 · percentiel onder middenvelders (112 spelers)

Vergelijken
50 xA 11 Sleutelpasses 16 Voltooide passes 38 Passnauwkeurigheid 71 Progressieve balvoeringen 34 Succesvolle dribbels 10 Tackles + onderscheppingen 17 Rating 3

7 wedstrijden · 554 min

Federico Proia: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,01
11
Sleutelpasses / 90 min 0,32
16
Voltooide passes / 90 min 24,9
38
Passnauwkeurigheid 84,5%
71
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
34
Succesvolle dribbels / 90 min 0,16
10
Tackles + onderscheppingen / 90 min 0,65
17
Rating 6,37
3

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?