OrcaScore
2

Verdediger

Facundo Echeguren

  • Recoleta FC
  • Paraguay
  • 23 jaar
  • 178 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
31
2.545 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,53
Leeftijd23
Geboortedatum24 okt 2003
Lengte178 cm
Gewicht72 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€235K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 9
Minuten767
Rating6,30
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)6 (1)
Passes · nauwkeurigheid258 · 74%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen19 / 7
Gewonnen duels46 / 97
Succesvolle dribbels14
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,71 / 0,05
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten518
Balverlies135
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels37
Clearances21
Balveroveringen20
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt10
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten420
Rating6,42
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid113 · 68%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen9 / 2
Gewonnen duels17 / 54
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,07
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten223
Balverlies64
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels13
Clearances12
Balveroveringen9
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt9
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)37,20
Topsnelheid (km/u)33,59
Wedstrijden / Basisplaatsen16 / 16
Minuten1.358
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid379 · 74%
Kansen gecreëerd15
Tackles / Onderscheppingen48 / 11
Gewonnen duels92 / 184
Succesvolle dribbels8
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,33
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes17
Nauwkeurige voorzetten7
Balcontacten788
Balverlies206
Bal afgepakt13
Gewonnen luchtduels29
Gewonnen grondduels63
Clearances40
Balveroveringen36
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt16
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)144,75
Topsnelheid (km/u)35,33

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval34
Techniek42
Tactiek38
Verdediging55
Creativiteit38

Kenmerken

Zwakke punten

1813

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
17 okt 2026 Recoleta FC – Rubio Ñu 1–0 45' 6.7
13 okt 2026 Nacional Asunción – Recoleta FC 1–0 90' 6.3
5 okt 2026 Recoleta FC – Libertad 1–2 82' 6.1
28 sep 2026 Sportivo San Lorenzo – Recoleta FC 0–0 90' 7.2
21 sep 2026 Sportivo Luqueño – Recoleta FC 1–0 90' 6.6
7 sep 2026 Guaraní – Recoleta FC 2–0 90' 6.5
4 sep 2026 Recoleta FC – Cerro Porteño 1–3 64' 5.8
26 aug 2026 Deportivo Santaní – Recoleta FC 0–2 – –
22 aug 2026 Sportivo Ameliano – Recoleta FC 3–1 67' 5.8
31 jul 2026 Libertad – Recoleta FC 4–1 78' 5.8
25 jul 2026 Recoleta FC – Sportivo San Lorenzo 1–1 71' 6.2
27 mei 2026 San Lorenzo – Recoleta FC 0–1 80' 7.0
20 mei 2026 Deportivo Cuenca – Recoleta FC 2–2 88' 6.0
11 mei 2026 Sportivo Ameliano – Recoleta FC 3–2 90' 5.5
6 mei 2026 Recoleta FC – Santos 1–1 80' 6.5

Carrière en transfers

2 clubs · 3 transfers
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Olimpia U23 Naar: Olimpia
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)34
Gemiddelde rating6,56
Rating laatste wedstrijd6,717 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,56 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 6,3 6,1 7,2 6,6 6,5 5,8 5,8 5,8 6,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Primera División, Apertura Recoleta FC 16 (16) 1.358 0 0 6,70
2026 Primera División Recoleta FC 10 (9) 767 0 0 6,30
2026 CONMEBOL Sudamericana Recoleta FC 5 (5) 420 0 0 6,42

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Primera División 2026 · percentiel onder verdedigers (55 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 76 Onderscheppingen 65 Clearances 20 Gewonnen luchtduels 26 Gewonnen duels 21 Passnauwkeurigheid 40 Progressieve balvoeringen 48 Rating 5

5 wedstrijden · 401 min

Facundo Echeguren: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,02
76
Onderscheppingen / 90 min 1,57
65
Clearances / 90 min 2,92
20
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,12
26
Gewonnen duels 50,0%
21
Passnauwkeurigheid 79,0%
40
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,67
48
Rating 6,38
5

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?