OrcaScore
90

Aanvaller

Fábio Gomes

  • Cuiabá
  • Brazil
  • 29 jaar
  • 192 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
832 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,43
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,63
Leeftijd29
Geboortedatum25 mei 1997
Lengte192 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€765K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 11
Minuten832
Rating6,63
Doelpunten / Assists2 / 2
Schoten (op doel)20 (2)
Passes · nauwkeurigheid123 · 63%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels45 / 100
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,76 / 0,48
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage10%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten223
Balverlies83
Bal afgepakt11
Gewonnen luchtduels33
Gewonnen grondduels12
Clearances5
Balveroveringen22
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)69,19
Topsnelheid (km/u)35,66

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval64
Techniek50
Tactiek43
Verdediging27
Creativiteit43

Kenmerken

Zwakke punten

1415

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
12 okt 2026 Cuiabá – Avaí 0–1 61' 6.5
8 okt 2026 Vila Nova – Cuiabá 0–0 70' 6.3
3 okt 2026 Cuiabá – Ponte Preta 2–0 60' 6.3
27 sep 2026 CRB – Cuiabá 3–0 80' 6.4
22 sep 2026 Cuiabá – Náutico 3–0 73' 7.3
14 sep 2026 Novorizontino – Cuiabá 1–1 75' 5.7
9 sep 2026 Cuiabá – Athletic Club 3–0 70' 7.0
5 sep 2026 Criciúma – Cuiabá 2–0 45' 6.8
30 aug 2026 Botafogo-SP – Cuiabá 1–2 85' 6.6
23 aug 2026 Cuiabá – Goiás 1–1 27' 6.7
20 aug 2026 Cuiabá – Operário-PR 1–0 29' 6.6
28 jul 2026 Sport Recife – Cuiabá 1–1 90' 7.3
24 jul 2026 Cuiabá – Atlético Goianiense 0–1 67' 6.7
26 apr 2026 Tigres UANL – Mazatlán FC 5–1 45' 6.6
23 apr 2026 Mazatlán FC – CD Toluca 4–3 18' 6.8

Carrière en transfers

13 clubs · 25 transfers · totale transfersom 1.3M €
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Gratis transfer
  3. Bolívar Naar: Zonder club
    Transfer
  4. Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Terug van verhuur
  12. Verhuur
  13. Transfer 1.3M €
  14. Terug van verhuur
  15. Transfer Niet bekendgemaakt
  16. Verhuur
  17. Zonder club Naar: Osasco
    Transfer
  18. Albirex Niigata Naar: Zonder club
    Transfer
  19. Transfer Niet bekendgemaakt
  20. Terug van verhuur
  21. Verhuur
  22. Bonifácio EC Naar: Osasco
    Terug van verhuur
  23. Osasco Naar: Bonifácio EC
    Verhuur
  24. Transfer Niet bekendgemaakt
  25. Nacional-SP U20 Naar: Audax-SP
    Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 30 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)25
Gemiddelde rating6,62
Rating laatste wedstrijd6,512 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,62 nov 2025 jul 2026 okt 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 6,3 6,3 6,4 7,3 5,7 7,0 6,8 6,6 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série B Cuiabá 13 (11) 832 2 2 6,63

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série B 2026 · percentiel onder aanvallers (39 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 45 xG 63 Schoten 27 xA 55 Sleutelpasses 32 Succesvolle dribbels 47 Gewonnen luchtduels 94 Rating 35

9 wedstrijden · 544 min

Fábio Gomes: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,17
45
xG / 90 min 0,30
63
Schoten / 90 min 1,82
27
xA / 90 min 0,07
55
Sleutelpasses / 90 min 0,83
32
Succesvolle dribbels / 90 min 0,50
47
Gewonnen luchtduels / 90 min 3,64
94
Rating 6,60
35

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?