OrcaScore
16

Middenvelder

Fabio Gerli

  • Cremonese
  • Italy
  • 29 jaar
  • 173 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
6
514 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,03
Leeftijd29
Geboortedatum23 dec 1996
Lengte173 cm
Gewicht68 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€920K
Contract tot30 jun 2028

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Muscle Injury · Ontbreekt Beëindigd: 14 okt 2026
  • Blessure Muscle Injury · Afwezig Sinds 2 okt 2026 · Beëindigd: 23 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten424
Rating7,06
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)7 (3)
Passes · nauwkeurigheid347 · 92%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen9 / 1
Gewonnen duels23 / 38
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,21 / 0,24
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes14
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten407
Balverlies39
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels20
Clearances4
Balveroveringen22
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)39,32
Topsnelheid (km/u)33,03
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid67 · 96%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels2 / 5
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten70
Balverlies3
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels2
Clearances0
Balveroveringen1
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)10,45
Topsnelheid (km/u)28,69

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval48
Techniek53
Tactiek48
Verdediging53
Creativiteit51

Kenmerken

Sterke punten

13

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 okt 2026 Juventus – Cremonese 0–1 58' 7.4
19 sep 2026 Cremonese – Virtus Entella 0–0 90' 7.4
12 sep 2026 Cesena – Cremonese 2–2 90' 7.5
6 sep 2026 Cremonese – Padova 3–1 90' 6.7
1 sep 2026 Parma – Cremonese 0–2 – –
28 aug 2026 Cremonese – Modena 0–3 64' 6.6
22 aug 2026 Empoli – Cremonese 1–0 90' 7.1
17 aug 2026 Cremonese – Sampdoria 2–0 90' 6.9
7 aug 2026 Hellas Verona – Cremonese 0–1 – –
29 jul 2026 Cremonese – Cittadella 1–1 – –
1 mei 2026 Modena – Reggiana 2–1 6' –
24 apr 2026 Monza – Modena 1–0 90' 6.9
14 apr 2026 Catanzaro – Modena 2–2 78' 6.3
11 apr 2026 Südtirol – Modena 1–1 90' 7.0
6 apr 2026 Bari – Modena 3–1 90' 6.3

Carrière en transfers

7 clubs · 15 transfers · totale transfersom 400k €
  1. Transfer 400k €
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Transfer
  13. Urbetevere Naar: Entella Gio
    Gratis transfer
  14. Futbolclub Naar: Urbetevere
    Gratis transfer
  15. Lazio Youth Naar: Futbolclub
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)29
Gemiddelde rating7,11
Rating laatste wedstrijd7,42 okt 2026
Gemiste wedstrijden3
6 7 8 9 10 7,11 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 7,4

Laatste 10 wedstrijden

7,4 7,4 7,5 6,7 6,6 7,1 6,9 6,9 6,3 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie B Cremonese 5 (5) 424 0 0 7,06
2026 Coppa Italia Cremonese 1 (1) 90 0 0 6,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie B 2024 · percentiel onder middenvelders (198 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 49 Voltooide passes 92 Passnauwkeurigheid 90 Progressieve balvoeringen 97 Succesvolle dribbels 37 Tackles + onderscheppingen 36 Rating 88

35 wedstrijden · 2.899 min

Fabio Gerli: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,06
49
Voltooide passes / 90 min 48,6
92
Passnauwkeurigheid 88,0%
90
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,03
97
Succesvolle dribbels / 90 min 0,50
37
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,17
36
Rating 7,06
88

Hoe berekenen we dit?