OrcaScore
1

Doelman

Fabian Bredlow

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
9
810 min
Reddingen
31
Tegendoelpunten
12
Gemiddelde beoordeling
7,37
Leeftijd31
Geboortedatum2 mrt 1995
Lengte191 cm
Gewicht84 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating6,17
Reddingen / Tegendoelpunten5 / 3
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid103 · 78%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels0
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes15
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten128
Balverlies23
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels0
Clearances3
Balveroveringen27
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien3
Afgelegde afstand (km)15,88
Topsnelheid (km/u)24,88
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten360
Rating7,63
Reddingen / Tegendoelpunten15 / 9
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid157 · 68%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels4 / 5
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes28
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten203
Balverlies51
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels2
Clearances10
Balveroveringen37
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien11
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating8,65
Reddingen / Tegendoelpunten11 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid50 · 92%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 1
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten78
Balverlies4
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels0
Clearances3
Balveroveringen27
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien9

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 Galatasaray – VfB Stuttgart 2–0 90' 5.3
31 okt 2026 Bayer 04 Leverkusen – VfB Stuttgart 2–4 – –
28 okt 2026 SC Paderborn 07 – VfB Stuttgart 0–1 90' 8.2
23 okt 2026 VfB Stuttgart – Borussia M'gladbach 2–3 – –
20 okt 2026 VfB Stuttgart – Atlético Madrid 1–1 – –
17 okt 2026 Hamburger SV – VfB Stuttgart 1–0 – –
14 okt 2026 ŠK Slovan Bratislava – VfB Stuttgart 0–3 90' 6.8
10 okt 2026 SC Paderborn 07 – VfB Stuttgart 0–2 – –
1 okt 2026 VfB Stuttgart – SpVgg Greuther Fürth 5–0 – –
25 sep 2026 VfB Stuttgart – 1. FC Heidenheim 3–0 – –
19 sep 2026 VfB Stuttgart – Borussia Dortmund 0–1 90' 6.4
12 sep 2026 TSG Hoffenheim – VfB Stuttgart 2–1 90' 8.8
9 sep 2026 VfB Stuttgart – Viking FK 3–1 90' 6.4
4 sep 2026 VfB Stuttgart – 1. FC Köln 4–1 90' 7.5
28 aug 2026 FC Bayern München – VfB Stuttgart 5–1 90' 7.8

Carrière en transfers

6 clubs · 6 transfers · totale transfersom 300k €
  1. Transfer 300k €
  2. Gratis transfer
  3. Leipzig Naar: Halle
    Gratis transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 3 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)11
Gemiddelde rating7,33
Rating laatste wedstrijd5,33 nov 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,33 dec 2025 sep 2026 nov 2026 5,3

Laatste 10 wedstrijden

5,3 8,2 6,8 6,4 8,8 6,4 7,5 7,8 9,1 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Bundesliga VfB Stuttgart 4 (4) 360 0 0 7,63
2026 UEFA Champions League VfB Stuttgart 3 (3) 270 0 0 6,17
2026 DFB Pokal VfB Stuttgart 2 (2) 180 0 0 8,65

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Bundesliga 2026 · percentiel onder keepers (17 spelers)

Vergelijken
50 Reddingen 59 Reddingspercentage 47 Voorkomen doelpunten 74 Clean sheet-percentage 24 Passnauwkeurigheid 32 Nauwkeurige lange passes 50 Rating 79

4 wedstrijden · 360 min

Fabian Bredlow: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Reddingen / 90 min 3,75
59
Reddingspercentage 62,5%
47
Voorkomen doelpunten / 90 min 0,06
74
Clean sheet-percentage 0,0%
24
Passnauwkeurigheid 68,2%
32
Nauwkeurige lange passes / 90 min 7,00
50
Rating 7,63
79

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?