OrcaScore
29

Middenvelder

Ewan Lee

  • Kerry FC
  • Ireland
  • 24 jaar
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
40
3.498 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,10
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,44
Leeftijd24
Geboortedatum18 okt 2002
Lengte–
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating0,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid52 · 71%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 6
Gewonnen duels14 / 28
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten76
Balverlies19
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels11
Clearances9
Balveroveringen16
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten210
Rating6,85
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid91 · 78%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels25 / 49
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten1
Gewonnen luchtduels3
Clearances7
Balveroveringen21
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen36 / 34
Minuten3.108
Rating6,78
Doelpunten / Assists1 / 3
Schoten (op doel)6 (1)
Passes · nauwkeurigheid1.093 · 73%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels376 / 647
Succesvolle dribbels20
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage17%
Nauwkeurige lange passes50
Nauwkeurige voorzetten2
Gewonnen luchtduels103
Clearances110
Balveroveringen393
Fouten ondervonden19
Fouten gemaakt47
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval42
Techniek50
Tactiek32
Verdediging46
Creativiteit41

Kenmerken

Sterke punten

25

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
27 okt 2026 Bray Wanderers – Kerry FC 3–0 90' –
24 okt 2026 Kerry FC – Bray Wanderers 1–2 90' –
16 okt 2026 Kerry FC – Cork City 1–1 90' 6.8
9 okt 2026 Cobh Ramblers FC – Kerry FC 0–2 90' 6.8
2 okt 2026 Finn Harps – Kerry FC 1–2 90' 7.2
25 sep 2026 Kerry FC – Wexford FC 1–0 90' 6.5
18 sep 2026 Athlone Town AFC – Kerry FC 3–0 90' 6.3
11 sep 2026 Kerry FC – Bray Wanderers 0–1 90' 7.4
5 sep 2026 Longford Town – Kerry FC 0–1 90' 7.7
28 aug 2026 Kerry FC – Treaty United FC 3–1 90' 7.2
21 aug 2026 Kerry FC – University College Dublin 1–1 90' 7.4
15 aug 2026 Sligo Rovers – Kerry FC 4–0 90' 6.7
7 aug 2026 Cork City – Kerry FC 3–1 90' 6.8
3 aug 2026 Kerry FC – Cobh Ramblers FC 3–0 90' 7.1
31 jul 2026 Bray Wanderers – Kerry FC 0–4 90' 6.8

Carrière en transfers

3 clubs · 3 transfers
  1. Transfer
  2. UCC Naar: Kerry FC
    Gratis transfer
  3. Ringmahon Rangers Naar: UCC
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)38
Gemiddelde rating6,78
Rating laatste wedstrijd6,816 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,78 feb 2026 jun 2026 okt 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 6,8 7,2 6,5 6,3 7,4 7,7 7,2 7,4 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 First Division Kerry FC 36 (34) 3.108 1 3 6,78
2026 FAI Cup Kerry FC 2 (2) 210 0 0 6,85
2026 Premier Division Kerry FC 2 (2) 180 0 0 0,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

First Division 2026 · percentiel onder middenvelders (60 spelers)

Vergelijken
50 xA 59 Sleutelpasses 27 Voltooide passes 56 Passnauwkeurigheid 75 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 27 Tackles + onderscheppingen 51 Rating 74

7 wedstrijden · 630 min

Ewan Lee: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,11
59
Sleutelpasses / 90 min 0,43
27
Voltooide passes / 90 min 24,6
56
Passnauwkeurigheid 81,5%
75
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,43
27
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,29
51
Rating 7,08
74

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?