OrcaScore
25

Verdediger

Everardo López

  • CD Toluca
  • Mexico
  • 21 jaar
  • 180 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
18
1.108 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,24
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,82
Leeftijd21
Geboortedatum23 mrt 2005
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€4,3M
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 9
Minuten804
Rating6,77
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid527 · 89%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen16 / 14
Gewonnen duels27 / 60
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,35 / 0,55
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage25%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes15
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten646
Balverlies67
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels19
Clearances22
Balveroveringen35
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt14
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 3
Minuten290
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid160 · 88%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen7 / 3
Gewonnen duels8 / 13
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,10
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes13
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten193
Balverlies22
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels7
Clearances8
Balveroveringen9
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten14
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid11 · 100%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels1 / 2
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten12
Balverlies0
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances0
Balveroveringen0
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval35
Techniek44
Tactiek59
Verdediging70
Creativiteit38

Nationaal elftal

  • Mexico6 caps · 0 goals · debuut jan 2026

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Club América – Toluca 2–2 31' 6.5
25 okt 2026 Club León – Toluca 1–1 – –
22 okt 2026 Toluca – Club Tijuana 2–2 90' 6.2
18 okt 2026 Toluca – Atlético San Luis 1–1 90' 7.3
10 okt 2026 Tigres UANL – Toluca 3–2 – –
7 okt 2026 Mexico – Chile 0–2 90' 6.3
4 okt 2026 USA – Mexico 3–0 9' 6.2
30 sep 2026 Mexico – Peru 1–1 90' 6.7
27 sep 2026 Mexico – Colombia 1–1 – –
21 sep 2026 Toluca – Santos Laguna 2–3 52' 5.5
16 sep 2026 Club Puebla – Toluca 0–1 59' 6.8
13 sep 2026 Toluca – Atlas FC 5–2 32' 6.2
7 sep 2026 Toluca – CF Monterrey 2–0 90' 7.5
3 sep 2026 Toluca – Club León 2–0 90' 6.8
31 aug 2026 Toluca – FC Juárez 4–0 90' 7.7

Carrière en transfers

2 clubs · 1 transfer
  1. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)48
Gemiddelde rating6,76
Rating laatste wedstrijd6,51 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,76 dec 2025 mei 2026 nov 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 6,2 7,3 6,3 6,2 6,7 5,5 6,8 6,2 7,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga MX, Apertura Toluca 11 (9) 804 1 1 6,77
2026 Leagues Cup Toluca 6 (3) 290 0 1 6,90
2026 Trofeo de Campeon de Campeones Toluca 1 (0) 14 0 0 6,80

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga MX, Clausura 2024 · percentiel onder verdedigers (118 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 68 Onderscheppingen 46 Clearances 30 Gewonnen luchtduels 3 Gewonnen duels 23 Passnauwkeurigheid 92 Progressieve balvoeringen 48 Rating 39

9 wedstrijden · 562 min

Everardo López: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,24
68
Onderscheppingen / 90 min 1,12
46
Clearances / 90 min 2,88
30
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,32
3
Gewonnen duels 51,4%
23
Passnauwkeurigheid 89,8%
92
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
48
Rating 6,78
39

Hoe berekenen we dit?